Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertterjesztő, fejlesztő,...

Ismertterjesztő, fejlesztő, tanító mese, film, vagy műsor 10 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Vagy bármi olyan, amit jó ha néz. Lányról lenne szó.

Köszönöm előre is a segítséget.



2022. máj. 4. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt az élet... vagy az kisebbeknek való?
2022. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádtam az egyszer volt egy életet. Én 10 évesen már simán néztem dokumentumfilmeket. Netflixen van fent csomó Attenborough, minden korosztály élvezi azt szerintem.
2022. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attenborough régi filmjei. Azokon nőttem fel.
2022. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Plusz egy pont az egyszer volt egy életnek, de a színvonalas természetfilmekkel se lőhetsz mellé.
2022. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Az újak is csodálatosak. Ajánlom neked, érdemes megnézni.
2022. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

5! Nézem,nyugi. Van 100+ csatornánk a tv-n. Egyedül a Viasat Nature-t nézzük a 6 éves lányunkkal. Már őt is tanítom mindenre (tv előtt is,és a természetben is). Az oviban egyedül ő ismerte fel pl a citromfüvet,de tudja már a gyomok nevét is.


Kérdező! Igazán tanulni csak a természetben lehet!

2022. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6: Teljesen egyetértek, a természetben tényleg jobb volna. A keresztlányom miatt kértem segítséget. Külföldön élek, messze tőle és adok neki egy telefont, mert szeretne többet beszélni és úgy éreztem, hogy elég nagy már hozzá. Youtube-n készítenék neki listát.

Nagyon köszönöm az eddigi segítséget, ezeket felteszem rá.

2022. máj. 5. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!