Marcella vagy Sarolta?

Figyelt kérdés

Ha csak ez a kettő név közül kellene választani, melyik lenne?

Nem jó válasz, hogy "egyik sem", valamelyiket még ha nem tetszik de jobban mint a másik. :)



2022. máj. 5. 06:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Sarolta.
2022. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
A Sarolta kizárt, úgyhogy ha nagyon nincs más akkor M.
2022. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Sarolta
2022. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Sarolta, bár a Saci becézés nem tetszik. A Sára szebb.
2022. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Marcella tökre tetszik (de erősen elfogult vagyok a Marcikkal szemben).
2022. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Sarolta.
2022. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
A Sarolta szép ősi név.Egyáltalán nem öregasszonyos! A Marcella olyan celeb név.
2022. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Smarcolla. :):)


Marcellina, Stella, Stefánia, Martina, Marina -szerintem ezek pl szebbek.


De egyébként a Marcella nekem nagyon kemény, Sarolta lennék szívesebben, azt jóó nőiesnek találom. :):) Meg a Marcellánál az se tetszik, hogy mar+cella ból áll össze. Sarolta sokkal királyabb. Meg amúgy most jutott eszembe; hogy nem csak a Saci van pl becézésnek, hanem még van neki a Lotti is; akkor meg méginkább szívesebben lennék Sarolta, mint más nevek. Tehát így meg méginkább kedvet kapnék a Sarolta név viseléséhez, ha Lottiként; szal közben Lotti lennék. Sarlotta/Charlotte kicsit ilyen külföldiesen, és abból pl a Lotti. Szal a Sarolta az amúgy jó. Nekem amúgy abban az nem tetszik, hogy kicsit öregesnek találom; de szóval azért jó név még attól egyébként, meg még a Marcellánál mindenképpen sokkal jobbnak találom. De amúgy az (a Marcella) is tisztességes név, csak nekem egyáltalán nem tetszik. A SArolta viszont jó nőies, főleg a Lotti becenévvel. Tehát a Sarolta az klassz, az sokkalinkább szívesen lennék; mint a Marcella. Meg amiket írtam föntebb, azok is jók még.

2022. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
*de szal a Marcella is rendes ,tisztességes név, vállalható; de szal nekem a Sarolta sokkal jobban tetszik.
2022. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
27%

*Ja és a Smarcolla csak egy vicc volt, a poén kedvéért összemostam a kettőt

. :):)

2022. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!