Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikreket egyből lehet látni? Ugye?

Ikreket egyből lehet látni? Ugye?

Figyelt kérdés

Tudom elég hülye kérdés🤣de mindenki ezzel szórakozik.

Szóval a párom családjában nagyon gyakoriak az ikrek. Van egy ikertesója, meg egy sima tesója (mind pasik) és mind a kettőjüknek iker lányaik vannak. Nekünk egy 6 éves kisfiúnak van, és most vagyok 13 hetes terhes, de nagyon nagy a pocim. Mindenki azzal szivat, hogy "na majd 18.heten látod, hogy ikrek."

Meg "lehet csak takarta az egyik a másikat" meg stb.

2x voltunk eddig ultrahangon, mindegyik képen egyértelműen egy baba van, de már elkezdtem félni a rokonok miatt. 😂 A házunk ígyis "éppen hogy" elég lesz nekünk 2 gyerekkel. Nyugtassatok meg légyszi😂


2022. máj. 7. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idétlenek a rokonok. Ha egyet láttak mindkétszer, akkor egy baba vagy. Ne hagyd a hülyéknek, hogy bepánikoltassanak.
2022. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a 12. héten már látható volt, hogy kettö van - pedig nem most voltam terhes, akkor még sokkal gyöngébbek voltak a készülékek.

Ma, ha valakinek nem látnak kettöt már kezdetben, akkor kizárt az ikerterhesség!

A rokonokat küldd el melegebb éghajlatra, ne foglalkozz velük, mert tök hülyék.

2022. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a harmadikkal félidős terhesen győzködött egy random néni a rendelőben, hogy ő tudja, hogy ikrek, mert ő már szült 2 gyereket. Nyugi, csak móka a család érintettsége miatt. :)
2022. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a takarja az egyik a másikat max 6-7. hét környékén fordulhat elő, ha nem különösebben vizsgál meg az orvos. De a 12. heti genetikainál már mindenképp feltűnik. Ha nem, akkor az orvos valamit nagyon benézett. De én pl egy sima, 50 éve elavult sztk rendelőben voltam tavaly, és még azon is prímán látszott minden, kb én megmondtam volna, hogy ikrek, nemhogy a szonográfus.
2022. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű, hogy ikreket vársz, ha máskor nem is, de a 12. heti UH-n már ki kellett volna szúrnia a vizsgálatot végzőnek. Az gyakori, hogy a megállapításon nem elég alapos a doki/szonográfus, így csak 9-10 hetesen derül ki, hogy ketten/többen vannak. Szóval nyugi. :)
2022. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Az ugye megvan, hogy az apai ág abszolút nem számít az ikerterhesség előfordulásának esélye kapcsán? A te női felmenőid számítanak, ha ott nem volt többpetéjű (!) ikerterhesség, akkor pont akkora az esélyed, mint bárki másnak. Az egypetéjű ikresség meg még női ágon sem halmozódik.
2022. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon fura ami írsz utolsó, sosem hallottam róla. Pláne úgy érdekes, hogy írtam, hogy mindkét testvérénék ikrei születtek.
2022. máj. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!