Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két és fél éves rosszcsont...

Két és fél éves rosszcsont ikreket vinnétek magatokkal esküvőre? Ha igen, meddig?

Figyelt kérdés
Lenne aki vigyáz rájuk, ha itthon maradnak déltől, másnap reggelig. Egyikünk úgy gondolja, hogy vigyük őket amíg bírják, másikunk inkább szórakozna, és nyugodtan vacsorázna. Az evés szörnyű, 5 percet sem bírnak ülni.

2021. aug. 13. 22:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt. Nem vinnék ekkora gyeteket esküvőre. Nem oda valók.
2021. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Az esküvő nem róluk szól. Ha nem tudnak csendben ülni, nem vinnék oda gyereket.
2021. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Pontosítanék, a komplett lagzira gondoltam, ami kora délután kezdődik, és kb. alvásidőig, amíg nem fáradtak. Utána nagymama aludna velük. A szertartásoktól nem félek, inkább a vacsorától.
2021. aug. 13. 22:08
 4/50 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vinném.
2021. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%
Kizárt.
2021. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Persze, a szertartáson kimennénk, ha kell, eleve hátul lennénk, hogy ne zavarjunk, vagy könnyen le tudjunk lépni, de a vacsorától félek, hogy mit művelnek.
2021. aug. 13. 22:10
 7/50 anonim ***** válasza:
82%

Nemrég voltam esküvőn, volt ott olyan gyerek aki miatt az anyuka egy ponton kiment a szertartasról, mert már a pap is elakadt a beszédben (rugdosta a padot ami zengett, meg a sorok között rohangált), az anyakönyvi rész a szabadban volt, ott békésen rohangált a háttérben. A lagzit amúgy élvezte, kicsit ellopta a showt meg némi virág díszt.

Te tudod, hogy mennyire bírják majd ki a beszédeket.

2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%
A szertartásra se illik bevinni úgy gyerekeket, hogy utána beleüvöltve úgy kelljen kivinni őket. A párnak ez egy fontos nap, nem hiányoznak oda a pici gyerekek. Nekem is van 2, nem viszem ilyen helyekre őket, mert tudom, hogy miről szól a nap, és nem róluk.
2021. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
90%

Mi ertelme egyáltalán vinni? Szerintem ez gyereknek abszolút nem élmény (csinos ruha, vigyázni kell rá, csendben kell lenni stb.), szülőnek meg csak egy stressz emiatt.


Ha van megbízható személy, aki vigyáz rájuk, és a gyerekek jól elvannak vele, akkor főleg nem vinnem.

2021. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt ne erőltesd! Ha a mama bevállalta, akkor hagyd vele! Különben egy szelet sütit nem tudsz majd nyugodtan megenni. Ekkora gyerekek még nem értik mi az az esküvő meg lakodalom.
2021. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!