Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mások szerint is nevetséges...

Mások szerint is nevetséges és beteges, ahogy a tudatos gyerektelenek az állataikról úgy beszélnek, mintha a gyermekeik lennének, és magukat szülőnek nevezik?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 08:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
44%
Biztos vannak még ilyenek rajtad kívül
2022. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
65%

Igen, szerintem is. De tuti ezt a kérdést majd provokációnak veszik itt.

Egyszer egy barátnőm teljes meggyőződéssel állította, hogy a kutyája pont olyan, mint egy baba.. én rahagytam. Neki ugye nincs gyereke csak az a kiskutyaja így szerintem ő ezt valóban úgy érzi. De ehhez joga van. Egyébként amíg nekem nem volt gyerekem én sem tudtam, hogy milyen lesz ha lesz és mennyire más mint a kisallattal való törődés.

2022. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de ennyit felesleges velük foglalkozni. Megvan nekik a maguk baja.
2022. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
52%

Van ilyen, akinek csak az állata van, annak persze olyan mintha egy gyerekről gondoskodna. Engem sokkal inkább bosszant ha valaki többre tartja a kutyáját/macskáját mint mondjuk egy gyereket.

Vannak emberek akiktől valóban többet ér egy háziállat, de aki már lassan bele van bolondulva az már sok.

2022. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de tudom hogy nem vagyunk egyformák így nem bántanám őket ezzel. Magamban szoktam egy "jesszusomot" elmormolni és ennyi. Ha nekik ez így jó, hát lelkük rajta.
2022. máj. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nevetséges, és bizarr. Nagyon szeretem az állatokat. Van is több állatunk, de nem tudom őket egy emberhez,főleg egy gyermekhez hasonlítani.
2022. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán értem mi a maguk baja hármas. Hát ők nem akarnak gyereket általában nem azért nincs mert nem lehet. Én legalábbis ilyet többet ismerek, mint olyat akinek nem lehet és akkor vesz egy kutyát és kisfiamnak hívja.
2022. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 A kérdező kommentje:
Engem leginkább az zavar benne, hogy ezzel az igazi anyaságot, apaságot relativizálják, kicsinyítik le.
2022. máj. 18. 09:06
 9/105 anonim ***** válasza:
67%
De hát ők ezt nem tudják. Nincs gyerekük. Én se tudtam mielőtt nem volt.
2022. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, persze! Mivel azt sem tudják milyen az. Akinek nincs kutyája és gyermeke sokan azok is "lekicsinyítik", ez puszta naivitás. Láttam már olyat hogy született gyerek a családba és "anyuci kincse fifi" egy nap alatt kb "a kutya" lett.
2022. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!