Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apáknapjára terveztek valamit...

Apáknapjára terveztek valamit adni a gyerekekkel? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 19:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Persze, minden évben. Legelsőnek a kisfiunk talplenyomatával kapott bögrét. A 2. gyerekünk születését követő apák napján gravírozott péztárcát kapott. Ezt a kettőt terveztem neki tartósabbnak. Most már a gyerekekkel készítünk általában képeslapot és veszek neki a kedvenc kávéjából (vagy most idén kifezetten kért valamit, természetesen azt kapja meg).
2022. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Eddig minden évben csokitortát készítettünk a gyerekekkel, de idén ez nem játszik, mert dietazik a férjem 😒 Ki kéne valami mást találni, de ilyen fényképes izéket nem akarok, nem szereti az ilyesmit, és már így is rengeteg bizgentyű van a lakásban, amit csak teszünk egyik helyről a másikra.
2022. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2022. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
38%
nem, mi az anyák napját is hanyagoljuk. vágott virágot nem szeretem, cserepes virágom meg van annyi, hogy 7 családnak is elég lenne. ☺️ porfogó, fényképes csetresz meg nekünk sem kell.
2022. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%
Valamit tervezünk, de nem tudom még mit😅. Volt már hűtőmágnes, diy kulcstartó, talplenyomatos izébizé…ráadásul nálunk apák napja és apuka szülinapja között pár nap különbség van🤯
2022. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Tavaly volt az első apáknapja, az akkor 5hónapos lányunkal, akkor reggel ráadtam egy "első közös apáknapja" feliratú bodyt, meg kapott egy idétetes kulcstartót

De idénre semmi ötletem nincs😐 kicsit le vagyok strapálva én is, és egyszerűen nem megy az ötletelés😅

2022. máj. 21. 20:16
 7/44 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Minek? Inkább tartunk egy második anyák napját, én jobban megérdemlem, hogy ünnepeljenek.
2022. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
58%

Megpróbáltam felvezetni a témát a helyi óvodában, mert tudtam, hogy a kislányom apjának nagyon jólesett volna ha olyan köszöntést kap, mint én.

Kb kiröhögött az óvónő, hogy ez nem szokás.

Annyi lett volna a dolog, hogy azon a napon az apukák mennek a gyerekért és meglepetésként elmondtak volna egy háromsoros köszöntő versikét (ez volt anyák napján is).

2022. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Ez lesz az első alkalom, valami szép képet szeretnék, most ezeket nézegetem, nagyon tetszenek:


[link]


:)

2022. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 Derjaderja ***** válasza:
39%
Nem.
2022. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!