Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Flóra névről mi a véleményetek?

Flóra névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok a gúnyolások miatt mint bélflóra, flóraszept, flóra és fauna stb...bár a név önmagában szépen cseng és igazán nőies. Egyetlen ami nem tetszik benne, hogy nem lehet becézni max Flóri, Flórácska de ezek gagyik. Bár eltudok tekinteni ettől, hisz a név maga rövid így becézéssel lehet rosszabb lenne.:D Kinek hogy tetszik? Adnátok ezt a nevet?

2022. máj. 22. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem adnám, mert nekem nem tetszik, de egyébként egy vállalható név.
2022. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

3 ismerősöm is ezt a nevet viseli. Szeretik.


De én pl nem adnám, annyira nem tetszik

2022. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Adnám. Ha lesz második gyerekem, akkor második névnek fogja kapni valószínűleg. Már az első gyereknél is második névnek szerettem volna de Apának más tetszett jobban. Szerintem szép név!
2022. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem adnám. Egyből a hüvelyflóra, bélflóra jut eszébe mindenkinek róla. Gúnyolnák a gyerekek, nem tenném ki ennek a gyermekem. És nem is tetszik ez a név.
2022. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4.Ez azért kicsit túlzás hogy mindenkinek ez jut eszébe róla, igen írtam a csúfolásokat, viszont nekem nem egyből ezek jutnak eszembe. de kb minden nevet lehet csúfolni. itt el lehet vonatkoztatni róla szerintem.
2022. máj. 22. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha én nem olvasom itt ezeket, hogy bélflóra stb, életembe nem jut róla eszembe… nekem valamiért egy szép virág jut eszembe a névről
2022. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4.Bár megértem ha nem tetszik de azért enyhe túlzás amit írsz.
2022. máj. 22. 13:26
 8/17 A kérdező kommentje:

6.Én is így vagyok vele.

Ha úgy általában látom vagy hallom a bélflórat stb-t akkor azt úgy egybe látom magam előtt, ha a nevet hallom mint flóra akkor egy szép női virágos név van előttem :D bár ezért is jó a vélemény kérdés, mert nem mindenki van ezen nézeten.

2022. máj. 22. 13:28
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem majdnem mindenkinek eszébe jut erről a névről a bélflóra. Amúgy sem tetszik.
2022. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9.oké nem tetszik de szerintem meg nem mindenkinek jut eszébe a bélflóra, legalább is nekem nem, és akik adnák azoknak sem szerintem. De megértem ha nem tetszik. Meg ennyi erővel a többi nevet is lehet valahogy csúfolni...
2022. máj. 22. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!