Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Flóra, Dorina,...

Mit gondoltok? Flóra, Dorina, Tímea, Petra, Kitti. Melyik névről milyen ember jut eszetekbe? Milyen személyiség? És alapjáraton a nevekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ☺️

2020. nov. 3. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Timi az egyetlen szimpatikus név. De ez teljesen szubjektív.
2020. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyen ember nem jut eszembe egyik névről sem. Nincs köze a személyiségnek a névhez.
2020. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Flóra - Csendes, visszahúzódó, flegmatikus személyiségű hosszú, szőke hajú lány. A légynek sem ártana, de meg van a bevált baráti köre, nem szívesen kezdeményez. Jó reál tárgyakból, de szeret olvasni is. Zongorázik, szereti a színdarabokat, a klasszikus zenét és a jazzt is.


Dorina - Kb. 162 centi, egyenes, barna hajú, barna szemű, szeplős, nagyon világos bőrű, jó alakja van, kicsit erősebb mellben, mint az átlag, általában divatos, basic ruhákba öltözik. Nyitott, extrovertált, szeret középpontban lenni, bulikon részt venni, ugyanakkor magas elvárásokat is teljesít. Egyesek r*binek hiszik, mert több fiú barátja is van, de ez egyáltalán nem igaz, nem akar boldog-boldogtalannal járni. Olykor mókamester, de van, hogy az emberek idegekre megy a szókimondóságával.


Tímea - Középmagas, vállig érő hullámos szőke hajú, barna szemű. Öltözködésben szereti a pirosat, a rózsaszínt és az elegáns, nyomokban romantikát tartalmazó, jól szabott darabokat. Ismerek egy pár Timit. Szerintem őket alapul véve a tökéletes “szomszédlány” karakter, aki mindenki felé nyitott, mindenkihez van egy jó szava, szívesen segít másoknak, és igazán jó barát. Különösen jó képességű és intelligens, szereti a nyelveket és a humán tárgyakat.


Petra - Határozott, kissé flegma, élsportoló. Magas, szálkás izomzatú, zöld szemű, sötétszőke hajú, amit mindig egy fájdalmasan szoros copfba fog össze. Mindig valami drága melegítő szett van rajta, amin a csapatának neve áll. Maximalista, magas elvárásai vannak, nem barátkozik akárkivel. Akit nem kedvel, arról különösen utálatos hangvétellel képes beszélni, előszeretettel beszél ki másokat a hátuk mögött.


Kitti - Rocker lány, határozott zenei ízléssel. Festett, hidrogénszőke hajjal, amit alkalmanként előszeretettel színez kékre vagy rózsaszínre, esetleg mindkettőre egyszerre. Állandó kiegészítője a szakadt, fekete farmer, fekete felsők, bandás pólók, és “rengeteeeg” karkötő mindkét karján. Lételeme a koncertekre járás. Sokan nem értik, ezért az osztályából kevés barátja van. Leginkább azokkal a fiúkkal lóg, akiknek hasonló a zenei ízlésük és a világnézetük.

2020. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Flóra: Nagyon kedves lányra asszociálok; azt nem tudom, hogy okos-e,vagy kissé butácska-sutácska; de olyan emberre asszociálok mindenképp, akit mindenki szeret. Alkatra egy karcsúbb alkatú embert képzelek el, akinek tök szép, fényes haja is van. (Tudok egy Flórát, ő is cuki, nem tudom, mennyire okos, de most nem róla írtam,de történetesen ő is karcsú alkatú.) De tehát az a lényeg,hogy ha hallanám valahol ezt a nevet, hogy Flóra, mindig egyből aranyosságra asszociálok, függetlenül attól az ismerősömtől, de ő is nagyon aranyos, tehát illik rá a neve. Tehát ez a név olyan életteltelien, és kedvesen, bájosan ragyog; meg tehát nekem ez egy ilyen aranyszívű embert takar. Csak maga a név is, de az ismerősöm is ilyen; tehát, ha nem ismerném, ugyanezeket írtam volna le a névvel kapcsolatban, ez 100% , mert ennek a névnek olyan aranyos hangulata van. :):))


Dorina: Hú, hát , nem tom, egy kicsit távolságtartóbb emberre asszociálok erről a névről, aki amúgy szép. És vagy visszahúzódóbb kicsit, vagy pedig olyan értelemben tartja a távolságot, hogy tehát lehet, hogy picit felszínesebb; de tehát, hogy pl mindenkivel barátkozik, de csak úgy felszínesen. Tehát ez a kettő véglet jut róla eszembe; de ehhez is egy nagyon gyönyörűn ragyogó szépségű embert képzelek el. Ilyet is ismerek egyet, amúgy ő pont tök cuki, és barátkozós; ő szerintem viszont a nemfelszínes fajta; hanem tehát pl szeret mély barátságokat kiépíteni, pl mer beszélni az érzelmeiről is; és tehát neki sincs túúúlzottan sok barátja szerintem; de csak pár embert enged igazán közel magához, viszont közvetlen, nyitott, és bárkivel el tud beszélgetni. Tehát ő meg egy harmadik variáció.


Tímea: Kedves, közvetlen, barátkozós, félig-meddig társaságközepe-figurának képzelem el; de mondjuk nem ő egy társaságban a "fő attrakció"; tehát nem ő a legnagyobb hangú ember , olyannak képzelem, viszont benne van a bulikban; és nagyon nyitott, szívesen barátkozik mindenkivel; nem túl felszínesnek képzelem, de nem is a legmélyebben barátkozósnak, hanem pont a kettő között; tehát nem is nagyon barátkozik, de szóval pont annyira, hogy mindenkivel el tud dumálgatni, és szeretik. Túlzottan viszont nem folyik bele a dolgokba, de érdekli minden.


Petra: aranyos, okos, nagyon segítőkész leányra asszociálok, aki egyébként szép is (nem ismerek ilyet); meg még pl kreatívnak is képzelem el; meg még egy ilyen "gazdag" képzetet társítok; tehát, hogy kicsit jobbmódú családból valónak képzelem.


Kitti: Cuki, kislányos, nagyon aranyos, segítőkész embert képzelek el ezzel a névvel, akit nem képzelek kiemelkedően okosnak, de amúgy őt is kedvesnek képzelem; aki amúgy keveseknek nyílik meg igazán barátilag; de szóval amúgy bárki odamegy hozzá, elbeszélget vele, de ő nem feltétlenül keresi mindenkinek a társaságát; de amúgy szóval olyannak képzelem, hogy mindenki szereti; és egy csupa szív-lélek ember; aki ilyen mélyérzésű, érzékenyebb, visszahúzódóbb fajta.

2020. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem Petráról Petra Frey jut eszembe, de komoly.
2020. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

A Kittiről egy rózsaszín ruhába öltözött, sírós kislány jut eszembe.

A Tímeáról egy szép, komoly fiatal lány.

2020. nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Dorina
2020. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Petraként kicsit vicces olvasni a válaszokat :)
2020. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy Petrát,aranyos,tüneményes csajszi.Amikor megláttam már elrabolta a szívem.
2021. jan. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaz rá az is hogy jómódú,de nem egy fellengzős lány.Kis mókamester szokott lenni,vagy legalább is mindig megtudjuk egymást nevetettni.Mivel volt egy szerelmi csalódása így nem lesz egyszerű meghódítani,de dolgozom azon is.
2021. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!