Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lány név az amit ti is...

Milyen lány név az amit ti is szívesen viselnétek?

Figyelt kérdés

Bármikor olvasok itt lány név kérdéseket az az érzésem, hogy mindet leszólják valahogy vagy mintha minden névvel valami baj lenne pl.öreg nénis, kutyanév, tucatnév, c-nyos, becenévként hat, szappanoperás név stb...még a számomra hitt tök átlagosoknál is vannak ilyen beszólások pl.Anna, Petra...Mondjuk nekem az ilyen új keletű nevek mint Zorka, Borka, Zoé, Küllikki nevek kiverik a biztosítékot de lehet másnak az a normális. Szóval kérdésem milyen lány név az ami ellen nincs semmi kifogásotok, nincs semmi ami nem tetszik rajta és úgy magadnak is adnád?

Nekem ezek: Petra, Anna, Emma, Flóra, Hanna (tudom tucat, de ezt sosem néztem), Liza. Lehet másoknak ezek nem tetszenek, de nekem ezek olyanok amiben nincs olyan ami nem tetszene. :)



2022. máj. 25. 17:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és még a Szofia is jó, vagy pl Odett, Fatime,
2022. máj. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Anna, Zorka, Petra, Abigél, Borka
2022. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!