Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magnézium miatt hasmenès?

Magnézium miatt hasmenès?

Figyelt kérdés

Péntek óta szedem és 3 napja erős,vizes hasmenésem van.

Csak a magnéziumhoz tudom kötni,előtte nem volt.



2022. máj. 27. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szedj másikat. A magnerot tól semmi bajom nem volt pedig 3x2 ettem a magnosolv viszont iszonyatosan meghajtott akkor is ha egésznapra osztottam el, és a görcsök se múltak el tőle mintha semmi nem szívódna fel.
2022. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Még tejcukorhoz kötött magnéziumot is lehet kapni. Ha érzékeny vagy a laktózra, rendesen meghajt. Keress magnézium citrátot, és azt szedd. Az nem zavar meg. Esetleg magnézium citrátból is csökkentett dózist szedj.
2022. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Magnerotot ajánlom. Nálam sem okoz mellékhatást. Előtte Gal magnéziumot szedtem, de fájt tőle a hasam.
2022. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj a magnosolv.

Én alapból egy székrekedős típus vagyok ráadásul, de mikor a terhesség elején megittam pár napig napi egy magnosolvot, hát... Ha nem vagyok épp otthon, akkor bele sem gondolok mi történik. 🤣🤣

Magnerottal minden oké azóta.

2022. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én Béres magnézium B6 szedek,napi 3.

Fuuu tegnap mint a víz....de mást sajnos nem szedhetek magnerot sem mert laktóz vagy fruktóz tartalmú amire érzékeny vagyok.

2022. máj. 27. 10:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A magnosolv tényleg durva cucc :D

Érdemes megjegyezni és eltenni a későbbiekre amikor megváltás lesz egy esetleges székrekedés esetén 😄

Magnerot rendben van.

2022. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Próbálhatsz ilyen kevésbé elterjedt vegyületeket, mint magnézium-biszglicinát, magnézium-malát, magnézium-taurát, ezek általában kapszulában vannak, adalékanyagok nélkül. De kapható vegytiszta por kiszerelésben magnézium-aszkorbát, ami a magnézium és a C-vitamin házassága vagy magnézium-laktát is, ami meg a magnézium és a tejsav elegye (laktózhoz, tejhez nincs köze).
2022. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok előttem íróval megegyezően nekem sincs a napi háromszori 600 mg Magnerot-tal semmi bajom, hónapok óta. Szívem miatt szedem, orvosi tanácsra.
2022. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Bérestől volt. :)

Magnerot nekem is bevált.

2022. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ignis Subdialis ***** válasza:
79%
#8 Ezt hogy csinálod? Egy darab Magnerotban 500 mg magnézium-orotát van, abban meg nem egészen 33 mg tiszta magnézium…
2022. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!