Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is tönkrement a lefagya...

Másnak is tönkrement a lefagyasztott majd kiengedett anyateje?

Figyelt kérdés
Igyekeztem mindenre figyelni: steril eszközök, fejés után vagy rögtön fagyasztóba tettem, vagy max 1 napig hűtőben volt fagyasztás előtt a lefejt tej. Max pár hónap telt el, és kiengedés után minden zacskó tej iszonyú büdös volt és az íze is rossz. Baby bruin anyatejtároló zacskót használtam, ha ez számít, mert már ilyenre is gondoltam, hogy ezzel van a baj.. Ha jól emlékszem Lansinoh márkájút is, de már nem emlékszem, azzal hogy volt, mert csak pár darabot használtam ilyenből a kezdetekkor. Más is járt így? Mit ronthattam el?

#anyatej #fagyasztás #lefejt tej tárolása #lefejt tej fagyasztása
2022. máj. 27. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Ha a babának jó akkor nincs gond. Idővel can olyan tej ami budos lesz és fura lesz a színe is. Google a barátod.
2022. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

"Google a barátod."


Ez akkora szar duma már... egyébként tapasztalatra kíváncsi, nem google-ról található információkra...


Én úgy tudom a lansinoh jobb, de félek a zacskóban való fagyasztástól. Lehet, csak hűtő szaga lett? Bár ha az íze is rossz, én sem adnám oda.

2022. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Fagyasztással megváltozik

Nem romlik meg


Babám sem fogadta el

2. Gyereknél 1 dl-t sem tettem el emiatt.

Amúgy is volt tejem, nem is volt rà szükség..

Ha meg nem lett volna, akkor sem tudtam volna annyit eltenni, hogy huzamosabb ideig elég legyen. ( fagyasztókapacitás)

2022. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Minden anyatej ilyen büdös lesz kiolvasztás után. Ez normális
2022. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Èn olyanròl hallottam, mikor az anyatejet elkezdtèk a benne levő enzimek bontani. Mèg hűtès vagy kiolvasztàs közben. Ettől a szaga, àllaga megvàltozott.

Szemèlyes èlmènyem nincs, nem fagyasztottam le sose.

2022. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam és iszonyatosan undorító íze volt, kb mint valami műanyagnak. Nem vagyok finnyás, de majdnem elhánytam magam. Ennyire szélsőséges volt :D és ezért is kérdem, mert ilyenről nem hallottam még.
2022. máj. 27. 16:54
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is a baby bruinos zacsit használtam legtöbbet, csak egyet olvasztottam ki hozzátápláláskor hogy hozzákeverjem az ételhez, nem volt fura szaga. Nem kóstoltam, a babám sem. (Amúgy semmi mást sem evett meg, nem a kiolvasztott tej volt a baja.)
2022. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ilyen ízevan,de ha a baba elfogadja nincs gond. Azért. Oldjam hogy google a barátod mert én is onnan tudtam meg hogy nem probléma miért gyakorikerdesek jobb ennyi erővel?😅
2022. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
8, ennyi erővel könyveket is bújhatna, de tapasztalatot kért.
2022. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Google kidobta orvosi szaklapok ajánlatát ,sőt legtöbb dolgot ott keresem ki és nem csak bulvár vacsorát dob ki.
2022. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!