Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vácon a kórházban mennyiért...

Vácon a kórházban mennyiért lövik ki a kislány babák fülét? Ők adják a "kórházi" fülcsit is? Ki csinálja? Mikor lehet betenni rendes fülcsit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
fuuu voltunk szülésfelkészítőn, ahol mondták, de mivel kisfiunk lesz, nem nagyon maradt meg mennyi...talán egy ezres, de nem akarok butságot mondani...
2010. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2007-ben szültem ott akkor 1000Ft volt,Te választhatod ki,hogy milyet szeretnél,hogy ki csinálja azt nem tudom,de nekünk szépen szúrták ki,és fél éves volt amikor rendes fülbevalót kapott,de szerintem ki lehet cserélni hamarabb is!!
2010. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!