Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5-2 éves kislány füles sapi...

1,5-2 éves kislány füles sapi horgolásmintát hol találok? És kesztyű mintát? (egy ujjas elég)

Figyelt kérdés

Sokat néztem már de kifelyezetten füles sapi kéne és azt nem találok 48cm-es méretben. Valami egyszerű elég mert tini koromban horgoltam utoljára (nem ma volt:)

Megy egy egyszerű kesztyű mintát szeretnék.

Köszönöm a segítségeteket!


2011. okt. 20. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, ez is jó-e, de én a youtube-on szoktam nézelődni horgolásminták után: elég csak beírnod, hogy "crochet" és kiad kismillió találatot, főleg spanyol nyelvűeket, de végigkövethető a horgolás egész folyamata.


http://www.youtube.com/user/esperosas


Nála nagyon sok jó dolgot lehet fellelni, sok sikert!

2011. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát itt is mindenfélét találtam csak épp sapkát nem :(

Nekem komplett sapka kéne nem csak egy darabon ahogy megmutatja hogy a minta hogy jön ki.

2011. okt. 20. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia ezen a blogon vannak sapka minták, meg sok más is.


[link]

2011. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

6 lánszemből kört, ebbe 6 db egy ráhajtásos pálca, ez az első sor.

2.: 2 lánsz magasitásnak, és duplázni kell, (minden szembe kettöt, igy 12-14-nek kell lenni.

3. sor. megnt duplázni, igy 48 legyen.

4 sor: minden szmbe 1-t aztán 2-t és 1-t és 2-t, igy csak minden másodfkba kell duolázni.

köv sor: mindbe egyet, most megméred körbe a kört hogy hány cm, és ha kicsi (ez a fejkörfogat alapja akkor horgolj még egy 1-2-s duplázot és utána már csak egyet minden szembe, ha igy jo lesz a fejkörfogat akkor már csak lefelé mennek a sorok kb 17-19 sor, és kész a sapka. inne már füleket tudsz rá csinálni könnyen. sok sikert. zsuzsi

ja, minden uj sor elejére tegyél 2 lánszemet magasitásnak.

2012. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!