Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált anyukák, ahol az apuka...

Elvált anyukák, ahol az apuka többet keres és ezért el tudja vinni költséges programokra a gyerekeket...?

Figyelt kérdés
Nektek nem rossz érzés, nincs bűntudatotok, amiért ti nem tudjátok ugyanezeket megadni a gyereketeknek? Hogy ti nem tudjátok drága szállodába vinni, veletek nem tud esetleg nyaralni sem elmenni a gyereketek? Hogy ezeket az élményeket veletek nem tudják megélni a gyerekek, csak leginkább a szürke hétköznapok jutnak nektek?
2022. jún. 5. 17:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
8, 9: Úgy sejtem, ha most kitalálná vmelyik gyerekem hogy "költözök apához" , az apuka esélyes, hogy elhajtaná. A hétköznapokban most sem vesz részt, nem véletlenül.
2022. jún. 5. 18:47
 12/28 anonim ***** válasza:
14%
11# Oké, én csak szóltam......... Majd emlékezz rá!
2022. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
12: Nem azt mondtam hogy nincs igazad. Csak remélem hogy nincs, mert igaz, hogy anyagilag az apjuk tud többet nyújtani, érzelmileg viszont mindig is hozzám kötődtek jobban, mindig is én törődtem, foglalkoztam velük többet. Remélem, hogy ez az értékrend lesz a meghatározó számukra.
2022. jún. 5. 18:52
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
5ös vagyok. Igen, ő is viszi, de nem akar túllicitálni, olyan helyekre viszi ahova a gyerkőc szeretne, de ez néha ugye költséges(külföldre a kedvenc focicsapata meccsére, Disneyland stb). De nem azért hogy engem lehetetlenítsen el a gyerek előtt. Az új párkapcsolata is partner ebben, szerencsés vagyok velük.
2022. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
18%

13# Isten adja, hogy úgy legyen, tiszta szívemből kívánom neked!


(hogy ne éld át amit én, amikor mindaz szertefoszlik mint egy szappanbuborék, amiket a 13# ban írtál)

2022. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
14: nálunk sem hiszem, hogy direkt ellehetetlenítésről lenne szó. Egyszerűen csak túl nagy az anyagi különbség köztünk.
2022. jún. 5. 18:58
 17/28 A kérdező kommentje:
15: Sajnálom :( Ezek szerint nálatok az apjához költözött a gyereketek... (?) Anyagi okok miatt választotta őt?
2022. jún. 5. 19:00
 18/28 anonim ***** válasza:
13%

17# Köszönöm akik lepontozták. Kedves emberek lehetnek....


Kérdező, igen. Apuka nagyon gazdag volt, ugyanaz a felállás mint nálad.


Kamaszként jött a hirtelen változás, már nem kisgyerek volt akinek az anyuci a legfontosabb, hanem kamasz akit a drága életszinvonal mint a mágnes bevonzottam.


Apuka meg vállát rándította, hogy legyen ahogy a gyerek akarja.

2022. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%
(bevonzotta)
2022. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
18: Nagyon sajnálom :( Nincs nagyobb csalódás, mint amikor szeretsz valakit, és így "hálálja meg"
2022. jún. 5. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!