Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált anyukák, ahol az apuka...

Elvált anyukák, ahol az apuka többet keres és ezért el tudja vinni költséges programokra a gyerekeket...?

Figyelt kérdés
Nektek nem rossz érzés, nincs bűntudatotok, amiért ti nem tudjátok ugyanezeket megadni a gyereketeknek? Hogy ti nem tudjátok drága szállodába vinni, veletek nem tud esetleg nyaralni sem elmenni a gyereketek? Hogy ezeket az élményeket veletek nem tudják megélni a gyerekek, csak leginkább a szürke hétköznapok jutnak nektek?
2022. jún. 5. 17:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
6%

Mocskos lelkületű emberek akik lepontozzák más baját. Remélem jókat nevetgélnek közben hogy milyen ügyesek.


Lelkük rajta.


Jöhet a piros.

2022. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%

21.

Gyerekkoromban a barátnőmet az aapjamagához vette, mert az anyukájának alkohol problémái voltak. Apuka nagyon gazdag, anyuka szegény volt. A barátnőm, amikor anyukája kezelte az alkohol problémákat, visszaköltözött, pedig nagy anyagi visszaesés volt. Azért, ha a gyereked így otthagyott, ott te is hibás lehettél.

2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, nem fogja magához venni az exed a gyereket. Ismerőd házaspár 1 éve pingpongozik a gyerekkel. Apuka degeszre keresi magát, váláskor megfenyegette a nőt, hogy elveszi tőle a gyereket. A gyámügyes dolgozók azt tanácsolták az anyának, hogy adja oda 2 hétre az apjának a gyereket, hadd lássa az apa is, mekkora "buli" minden logisztikát egyedül megoldani. Meg ugye amíg ott van a gyerek, a maszek melók kiesnek... Mire tárgyalásra került a sor, az apukának esze ágában nem volt magához venni a gyereket. Sőt, a váltott felügyeletbe se ment bele, mert akkor nem tud maszekolni, ha ott van a gyerek. Maradt az, hogy kéthetente hétvégén megveszi a gyereket. Az anyja meg nem bír otthon a gyerekkel, mert a gyerek az apjához akar költözni. Apánál mindent szabad, mindent megkap. De az apa nem akarja magához venni, és itt bezárul az ördögi kör.

A sok pénzt sok időbe telik előteremteni Kérdező. Nagyon útba lenne az exednek a gyerek. Te add meg neki azt, amit tudsz. Hidd el, hogy elég lesz.

2022. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

Kerdezo, ma egesz nap ezen gondolkoztam 😏

Az exem nagyon jol keres ( milliok), de gyerektartast alig fizet. Viszont ha 2-3 havonta eljon megnzeni a gyereket, luxus helyekre viszi...

En abban bizok, ha 10 ev mulva megtudja fiam milyen az apja, hozza sem szol soha tobbet.

2022. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24: Akkor nem csak én rugózom ezen.. A gyerekek épp most jöttek haza a láthatásról, volt aqua park, meg egyéb programok. Már a nyári külföldi utazás is meg van beszélve. Én meg azt számolgatom, hogy belefér-e, hogy egy hosszú hétvégére leutazzunk a Velencei tóhoz (nem hiszem, nagyon sok extra kiadás volt az elmúlt hónapokban)
2022. jún. 5. 19:55
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem keres annyival jobban, csak kevésbé költi, mivel hát nem nála vannak..., és így több programra futja ott, mint mozi, strand. Szeretik az apjukat is, ha úgy döntenek, mennek, engedni fogom akkor is, ha szomorú leszek. Ő sem rosszabb szülő, ha nem is mindennel értünk egyet. Egyébként a kamaszom szokott ilyet mondani párhavonta, amikor haragszik rám, mert tanulni kell nyomogatás helyett és akkor szoktam is mondani, hogy tessék, de aztán mindig kibékülünk és meggondolja magát. Egyébként az exem azért szigorúbb és tudják, hogy anno ő költözött el. Na meg itt vannak a haverjaik :D
2022. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
33%

Kerdezo, 24-es vagyok.

Nalunk is ugyanez, most hetvegen volt minden megint, esos volt, ugyhogy mozi, bowling, hajokirandulas, pizza, masik nap etterem.

Nekunk meg marad a jatszoter. 😏

Es meg amit mond neki, ilyeneket ma is, hogy " megyunk legkozelebb is, hisz az apaknak ez a dolga "😡😡

2022. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%
Anno gyerekként voltam ilyen helyzetben. Apám sokkal jobb anyagi helyzetben volt mint anyám, és ez minden téren érezhető volt. Otthon bundaskenyer reggelire, apámmal teliszalmi paradicsommal januárban.... Anyámmal nem jártunk nyaralni, apámmal igen, apám drága ajándékokat vett minden alkalomra, anyám aprosagokat. Az évek alatt rajottem szépen, hogy ugyan nagyon különleges télen a paradicsom, de nem finom és hiába megyünk apámmal nyaralni, anyámmal otthon lenni legalább olyan jó. A gyerek szemelyisegen sok múlik. Anyámat amúgy nem zavarta, hogy apam többet tud adni anyagilag, ő azt adta, amit tudott. Simán neki állt mondjuk palacsintát sütni munka után holt fáradtan, mert épp azt szerettem volna, vagy osszesporolta a pénzt valamire, amire nagyon vágytam.
2022. jún. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!