Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 50%-50% koreai-fehér férfi és...

50%-50% koreai-fehér férfi és fehér nő babája, gyereke milyen lenne külsőleg? Bőrszín, haj? Kire hasonlítana jobban és százalékban körülbelül melyik mennyi lenne?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 11:02
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
93%

Nézz már utána az öröklödés menetének, nem úgy megy, hogy X % ez meg az, hanem teljesen véletlenszerüen elöjöhet bármelyik ösre jellemzö tulajdonság.

Lehet tiszta koreai kinézetü, tiszta "fehér" - habár ez sem egységes kinézetet jelent, börszínben, hajszínben, szemszínben is igen nagy eltérések vannak a "fehérek" között is- , meg lehet valami ezek közt, koreai formák fehér szinezéssel, fehér formák koreai szinekkel, illetve ezek mindenféle variációi.

2022. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
86%
Ha fehér szülő szulője ( nagyszülő) vörös hajú szeplős, akkor az is simán elojohet. Majd ha megszületett, akkor derül ki :)
2022. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
90%
nem lehet előre megjósolni. Génlottó.
2022. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
4%

Mindig a domináns szülőre hasonlít jobban. Ez esetben a szeme állásán látszana, hogy Koreai. A

bőrszíne, ha mindkét szülő fehér, akkor a baba is fehér lesz. A haja valószínűleg sötétbarna/fekete lenne és a szeme is.

2022. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Olvastam, hogy az ázsiai gének erősebbek és azok szoktak dominálni a gyereken, de itt a férfi csak 50%-ban koreai, így nem tudom én sem.

Szerintem a szeme biztos ázsiai lenne, talán a haja is, a bőre meg fehér.

Nekem külsőre jobban tetszenek a koreaik, így reménykedem benne, hogy inkabb rá hasonlítana.

Vagy keressek egy teljesen koreait? Nem tudom!

2022. jún. 7. 11:59
 6/61 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó mondta 😂🤦‍♀️
2022. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
20%
Keress egy igazi kóreait, aztán állj össze egy négerrel.
2022. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
93%

Hát ha biztosra akarsz menni, akkor szerintem egy félig koreai nagy rizikó. Mindenképp olyat keress akinek nincs a felmenoi között más nemzet, akkor van a legnagyobb esélyed hogy ferde szemű lesz.

Szakíts még ma, nem érdemes szegényt tovább húzni

2022. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

Négerek nem érdekelnek!

Nem tudom miért baj, hogy nekem a koreaiak tetszenek?

Mindenkinek más tetszik, amihez másoknak semmi köze!

Nem komoly a kapcsolat, még csak ismerkedünk.

Az utolsónak igaza van! Jobb biztosra menni.

2022. jún. 7. 12:16
 10/61 anonim ***** válasza:
0%
Indiánokkal jobban járnál.
2022. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!