Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hangos szomszéd, mit mondjak...

Hangos szomszéd, mit mondjak a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák! Mit tennétek a helyemben?

Emeletes házban lakunk, 2 kislányom van, 7 és 11 évesek.

Mindig amikor bejövünk a házba, el kell haladnunk egy földszinti lakás mellett, ami egyébként nem a mi házunkban van, hanem már a szomszéd házban. És amióta nyár van, folyamatosan nyitva az ablak és már többször is hallottam (nemcsak én, de most ez mindegy) hogy az ott lakó Hölgy meglehetősen hangosan él nemi életet. Ez úgy néz ki, hogy úgy visít, mint akit nyúznak és közben időnként ismételgeti a férfinevet: Jani Jani Jani ....stb. tudjátok miről beszélek. (nem Jani amúgy, csak írtam egy nevet)

Na a lényeg, hogy ma a lányok is velem voltak és ők is meghallották. A kicsi tök megijedt és kérdezte, hogy mi baja van a néninek, a nagy pedig elkezdte mondani, hogy valakit biztos megölnek és azt mondták az iskolában, hogy ilyenkor kiabálni kell, segítséget kell hívni és ki kell hívnom a rendőrséget. Valahogy el tudtam őket vonszolni onnan de most nem tudom mit tegyek, mert látom a kislányomon hogy valami retek embernek tart, aki nem segít másoknak! Mit tegyek?


2022. jún. 10. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Megmondhatod nekik, hogy tudod, csak bírkóznak a barátjával, és közben hülyéskednek ilyen hangosan
2022. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Felső szomszéd volt ilyen. Téglalakás, konkrétan tudtam mikor ment el a nő,mikor a férfi. Mint az állatok végig üvöltötték a szexet és nem 2 percig,és sajnos naponta,kétnaponta. Amúgy tök aranyosak voltak ezen kívül,de én kénytelen voltam finoman szolni nekik. Akkor vissza vettek,aztán el is költöztek ( merem remélni, hogy valahova ki a prérire)
2022. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Mond nekik azt, hogy ők nem olyan prudek mint mi kislanyaim, ők élvezik a szexet úgy igazán, nem csak muszajbol csinálják.

Ha az elfogadott, hogy van aki meg se mukkan kozbe, legyen az is, hogy hangosan élvezik. Gyorsan elhaladtok ott és kész, elfogadni mindenkit nem kotozkodni.

2022. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel, hogy nem kötözködök, hanem van 2 kiskorú gyerekem?

Vagy ti Pistike meg Mártika előtt nyomjátok az ipart, és megmagyarázzátok nekik, hogy látjátok gyerekek, így kell élvezni a szexet?

2022. jún. 10. 18:55
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

A társasház már csak ilyen...

Mindenhol van 1-2 hülye lakó.

A gyerekeknek azt mondanám, hogy kicsit bolond a néni.

A birkózás dolgot meg sem említeném, mert ők még szó szerint értelmezik ezt és a végén tényleg rendőrt hívnak, mert azt hiszik verekedés van!!

2022. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy ti Pistike meg Mártika előtt nyomjátok az ipart, és megmagyarázzátok nekik, hogy látjátok gyerekek, így kell élvezni a szexet?"


Igen, a 3-as válaszoló ilyen kultúrából származik. Tudod, ő csak addig volt szűz, amíg az apja ki nem jött a börtönből.

2022. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ha ez rendszeres, biztos más is hallja. Meg kell másokat is kérdezni, hogy hallják-e és zavarja-e őket (valószínűleg igen), és közösen becsengetni, és diszkréten, kultúráltan beszélni velük és megkérni őket, hogy lesznek szívesek csukott ablaknál nemi életet élni.
2022. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem 2 évesek már. Az igazat kell mondani. Szeretkeznek, és mivel meleg van nyitva az ablak és kihallatszik. Ennyi.
2022. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Hát én is elmondanám az igazat. Megfelelő szavakkal a szintjükön.
2022. jún. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Szólj a közös képviselőnek. Neki ez a dolga.
2022. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!