Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szomszédom(panelban) bejelen...

A szomszédom(panelban) bejelentett a családsegitonel mert a gyermekem sokat sír, soha nem emeltem kezet a gyerekemre, egyszerűen csak hisztis. Milyen jogaim vannak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Jogod van megvédeni az álláspontodat. Olyan jogod nincs, hogy megbüntesd a szomszédot bárhogyan is.


Amúgy a gyerek nem magától marad hisztis... Ahhoz kell a szülő is.

2021. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%

Ezért nem kell panelba gyereket szülni.

Gondolom az egész éjszakát végig orditja a gyereked, aztán ha szóvá teszik még neked áll feljebb.

2021. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Ne is figyelj ezekre.


A családsegítő kimegy, megvizsgálja a körülményeket és ha nem csinálsz semmi rosszat, nem lesz semmi.


Viszont ezek után kutyaszart hagynék a szomszéd lábtörlőjén minden reggel.

Meg az első kettő hozzászólóén is szévesen hagynék.

2021. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Feljelentheted a szomszédodat rágalmazásért
2021. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom nem az a baja, hogy sokat sír, hanem hogy ordítozol vele, káromkodsz, vagy csúnyákat mondasz neki, nem? Esetleg hagyod sírni és nem hallja a vigasztalást, amit kap?
2021. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem egy ügyvédet kérdezel meg a jogaidról? :D

Csinálnak egy környezettanulmányt,

és megvizsgáljak a gyereket. Ha nem bántod a gyereket akkor nincs mitől félned.

2021. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Jesszus! Ennyi rosszindulatú embert!

Már panelba se szüljön az ember.... 😯

2021. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem, csak azzal, hogy sokat sír, nem tudom, hogy komolyan veszik e. 6 éves a fiam és ma egész nap itthon sír, mert a nagyobbik nem játszik vele. Ha más nincs, akkor nincs okod aggódni.
2021. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

#2 Az igen 😃

Én aztán tényleg nem vagyok az az elfogult csőlátású ősanya, aki azt gondolja, hogy ha az én untyuli-puntyuli szemem fénye pici babám üvölt egész nap, mint a sakál, afelett mindenki hunyjon szemet és mindenki alkalmazkodjon meg kussoljon, mert most aztán én lettem az atyaúristen attól, hogy szültem. De tisztában vagy te vele, hogy mennyien laknak panelban?? Meg mennyien nőttek fel ott? Kb elfogynánk, ha a panelban lakók nem szülnének. Vagy akkor a családi házban lakók szüljenek kompenzálásképp hat pulyát? 😃

2021. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

2 te aztán jó bolond vagy :D Én panelban lakom, lakótelepen, elképzelheted, hány gyerekes család van itt meg a környéken. Nemrég pont a szomszédomban született kisbaba. Igen, néha hallom a sírását. És? Persze hogy sír egy csecsemő. Én is panelban nőttem fel, az alattunk lakó idegbeteg szomszéd néha már azért is verte a radiátort, ha átszaladtunk a nappalin, de közben ő meg hajnalban üvöltve költötte a saját gyerekeit, amit mi is hallottunk. Rajta kívül nem volt ilyen megkettyent ember, mindenhol akad néhány ilyen, de többség normális. Gondolom, te is az a fajta lehetsz, aki egy kis apróságból már világrengető problémát csinál.

Kérdező: nyugi, ha semmi gondot nem találnak nálatok, akkor nincs mitől tartanod.

2021. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!