Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik női név a legszebb?

Melyik női név a legszebb?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 09:30
A kérdező szavazást indított:
Bareloin
Aviendha
Zarine
Acira
Anaya
Manetheren
Moran
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyik sem szép e haragudj és a kimondásuk is nehéz. Hogy fog örülni a lányod, ha mindig mindenhol kb. ötször kell megismetelnie a nevét, mert te Bareloin-nak, vagy Manetheren-nek keresztelted el. Remélem ezek közül egy se anyakönyvezhető.
2022. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy egyik sem adható.
2022. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés helyesen: melyik női fantasy név a legszebb. Rossz kategóriában vagy, inkább a könyves kategóriában kellene kérdezősködnöd. ;)
2022. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3,pont ezért írtam a ,,névválasztás,, kategoriába :)
2022. júl. 6. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Miféle nevek ezek? Szép név a Titanilla, Bíborka, Noémi, Emese, Jázmin, esetleg a Zselyke. Vagy a Kinga, de én szeretem a régebbi neveket is, mint Dorottya, Vilma.
2022. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóak
2022. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyelvidegen nevet nem szerencsés a gyereknek választani, a későbbi megkülönböztetéstől is megóvod. Gondolom nem kell bemutatni Kalányos Aragornt vagy Rézműves Marlonbrandót, akin a fél falu vihog.
2022. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem külföldi a pár.


Az első klassz. Berloánnak kell mondani?

2023. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!