Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik; a legszebb emléked;...

Bálint3311 kérdése:

Melyik; a legszebb emléked; Budapesttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Talán; amikor; a barátommal; sétáltam; a Duna-parton.


Attól, hogy olyan helyekre teszel pontosvesszőt, ahova még sima se kéne, még nem leszel menő.

2017. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Papa Roach koncert

Közös szilveszter barátnőimmel

Párommal csavargás

2017. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Amikor a repülőtéren voltam és viszonylag közelről láttam repülőket.


Mikor találkoztam azokkal a fiúkkal (2 volt), akikbe szerelmes lettem. És minden egyes helyszín, ahol együtt voltunk. 💖

2017. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1990-ben voltam katona, és az öreg katonákkal kimentem piálni. Talán a Szentkirályi utcában voltunk egy borozóban, ahol kék hajú punkok, és mindenféle fura fickók voltak. Én akkor ittam először alkoholt, és úgy besikerült rúgni, hogy nem bírtam menni. Onnan átvittek a Rolling Stones klubba, lefektettek egy fotelba, elaludtam, majd hajnalban ébresztettek, hogy indulnunk kell vissza a laktanyába.

Ez a legszebb emlékem. Gondolhatjátok, hogy milyen a többi.


De eszembe jutott szebb is. Katonaként 1990-ben mi biztosítottuk a tűzijátékot. Este 8 óra körül megkezdtük leterelni az embereket a Gellért-hegyről, majd elfoglaltuk a tövénél a helyünket, hogy ne tudjon senki felmenni. Enélkül soha nem kerülhettem volna ennyire közel a tűzijátékhoz. Nagy élmény volt.


Azóta sok emlék nem köt hozzá. Volt ott egy jelentéktelen kapcsolatom, párszor voltam a józsefvárosi piacon, párszor átutaztam rajta, és ennyi.


Jaaa, eszembe jutott még egy! 1990-ben, amikor katona voltam, kimentünk egy jégkorong mérkőzést megnézni. Arra már nem emlékszem, hogy kik játszottak, de elég kevés néző volt, és képzeljétek el, hogy pár méterre Nyilasi Tibor ült! 80-as években rajongtam érte, kedvenc focistám volt, úgyhogy nagy élmény volt kezet fogni vele, és váltani pár szót.


Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Szólok, ha lesz még valami. :D

2017. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Sok szép emlékem van róla . Mondocon, japán napok, tüzijáték. Talán ott éreztem magam a legjobban eddig.
2017. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ettem ott gyros tálat. Ugyan meg se közelítette a debreceni gyrososokat, de más szép emlékem nincs Budapesttel kapcsolatban.
2017. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az a 12 év, amíg ott éltem. Imádtam a várost.
2017. júl. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy hozzátartozóm fellépése egy zenés darabban. Voltak olyan pillanatok, magam sem tudom az okát, hogy sírva fakadtam majdnem, ahogy néztem. Aztán amikor vége lett, annyira boldog volt, hogy ott vagyok (nem tudta), hogy a nyakamba ugrott szó szerint.
2017. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amikor ide költöztem és azóta is minden nap :)

A kedvenceim koncertjei, néhány buli, romantikázások stb :)

2017. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Amikor 12 évesen el volt törve a kezem és anyával jártunk kontrollra. Minden délelőttöt az örsön egy hot doggal, vagy lángossal indítottunk.


Miért ez?

Mert anya rá fél évre meghalt.

2017. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!