Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet élni egy párnak egy...

Meg lehet élni egy párnak egy gyerekkel havi 450 ezer forintból?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 21:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
57 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%
Függ a körülményektől. Ha nincs hitel és saját az ingatlan amiben éltek, akkor igen.
2022. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen, hitel nélküli, saját ingatlanunk van egy kisvárosban.
2022. júl. 6. 21:37
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Megélni meglehet kevesebből is....

Sok múlik az igényeiteken.

2022. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Simán, mi egy ideje kevesebből élünk meg, és még "extrákra" is jut.
2022. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Én 120ezret kapok (csp+gyed)

Férjem vállalkozó, ő nagyon össze vissza kap. Van olyan hónap, hogy szinte nincs bevétele, van olyan, hogy akár 300 ezer.


Jobb hónapokon csináljuk a lakásfelújítást, rosszabbakon csak a kaja meg a rezsi. (Félretettből megy az extra)

2022. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
Mi épp ennyiből élünk 1 gyerekkel, hitelmentes saját házzal. Tökéletesen jól kijövünk.
2022. júl. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Nekünk is 1 gyerek van, saját lakással. Átlagosan havi 380-400 között költünk (a többit félretesszük). Én kényelmesnek érzem az életvitelünket.

2022. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
Énnel sokkal kevesebből is élnek több gyerekkel is főleg egy ilyen országban mint magyarorszag :D
2022. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom...én gyesen vagyok,az a pénz szinte semmi.A férjem 460 ezret keres.Van hitelünk,ami 60 ezer ft havonta.Saját házban lakunk,van kocsink is,ami ilyen helyre,mint ahol lakunk elengedhetetlen.Igaz szinte minden hónapban kell valamit venni,ami fontos.A lényeg,hogy ha csak kaját veszel akkor kijösz belőle.De ha már venni kell ruhát,el mennétek nyaralni,kirándulni stb.akkor ennyi pénz sajnos kevés.Ilyen árak mellett amik vannak..mi épp hogy kijövünk fizutól,fizuig.
2022. júl. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
Olvasom a válaszokat és fura hogy itt mindenki megelékszik azzal hogy kaját vesz.És a nyaralás,havi szinten nálunk pl.a mosószer,tusfürdő,dezodor stb.majdnem 20 ezer ft.akkor még nem beszéltem az autó tankolásárol,ruhárol stb.Nem csak a kaja van meg a rezsi.
2022. júl. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!