Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyes (álltalá...

Miért gondolják egyes (álltalában fiatal) anyukák hogy az jó ha a gyereket mindenhova kipakolják?

Figyelt kérdés
Fb, tiktok, insta. Ahogy eszik, alszik, sír.....stb. mindent kiraknak. És pattognak ha valaki szól. Hát ezért van. Nem. Azért hogy magáról rakjon ki dolgokat ha akar. A gyerek egy külön személy. És az egyik azt mondta hogy majd biztos örülni fog ha nagyobb lesz hogy visszanézheti. Jah biztos örülni fog hogy a fél világ látta/látja.
2022. júl. 14. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Bár én is kiteszek a gyerekekről is képet néha, úgy gondolom, hogy valóban sokan túlzásba esnek és nagyon előnytelen esetleg pedogiloknak való képet is kitesznek. Pl egyik ismerősöm a gyermekeit meztelenül a kis gyermekmedencében. Látszott popó, kukac, nuni, minden... Jelentettem a Facebook felé, de mivel nem Amerikában vagyunk, azt a visszajelzést kaptam, hogy nem találnak semmi sértőt benne. Wtf.
2022. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Azért maradjunk annyiban, hogy a nők legnagyobb ellensége a nő. Itt is csak a lehúzás, a kérdező szidása megy az esetek nagytöbbségében.

A legtöbben így akarnak pozitív visszajelzést kicsikarni.


Van egy barátnőm. Az anyósa, a sógornője és még a saját anyja is folyamatosan csak kritizálja. A férjével való kapcsolata se rózsás, tipikus anyuci pici fia, így még 35 évesen is anyu véleménye a mérvadó.

Megfigyeltem, hogy amikor nagyon rossz a helyzet, nagyon betámadják, vagy éppenséggel a szüleit bántja meg a férje családja valamivel, akkor posztol a legtöbbször. Ezeket a képeket lájkolják minimum 100-200-an, nagyobb eseményeket (szülinap, névnap, eljegyzés) 500+ lájk a garantált.


A kisfia szülinapján az anyósa elkezdett piszkálódni, még nekünk is beszólt, a húgomat pedig kóstolgatta. Mindent és mindenkit kritizált egyfolytában. Elrontotta a hangulatot, még annak is elvette a kedvét, aki nagyon boldog volt. A barátnőm sírt is, majd másnap kirakta a képeket, hogy mennyire jó és felejthetetlen volt a szülinapi zsúr. Holott köszönőviszonyban sem volt a valósággal.

2022. júl. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ők csak azt gondolják cuki és kész, mástól is ezt látják. Nem gondolnak jobban bele és nem akarnak ártani sem.
2022. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

A pedofilok nem a meztelen képekre utaznak, ugyanúgy nyakig feloltozott gyerek is érdekli őket, mert gyerek.

Plusz az ismeroseim akiket én választottam ők láthatják.

Ez a világ már ilyen, megosztunk tartalmakat, nézzük őket. Nem kell többet látni ebbe.

2022. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De tiktokon pl bárki látja. Meg sok nem állítja be hogy privát legyen a fiók így szintén bárki láthatja amit megoszt. A gyerek egész életét kipakolják.

Itt most nem alkalom adtatán 1-2 jól megválogatott képről beszélek. Hanem aki tényleg mindent de mindent nyilvánosan kipakol

2022. júl. 14. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki folyamatosan megoszt valamit, az kompenzál. Hogy mit azt ő tudja megmondani. Ha meg tudja. Mert sok esetben fel sem ismeri, be sem vallja. Saját magának sem, nemhogy másnak.

Az biztos, hogy akinél rendben vannak a dolgok nem posztol naponta. De még hetente sem. Minek is tenné?

2022. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!