Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érheti bármilyen szempontból...

Érheti bármilyen szempontból hátrány az anyát, ha apás hétvégén elmegy bulizni, esetleg alkalmi kapcsolatot létesít? Ha egyébként visszafogott, "normális" életet él a hétköznapokban, amikor a gyerekek otthon vannak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
nem
2022. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Egy anyának is joga van szórakozni, még akkor is, ha nem apás hétvége van, feltéve, hogy a gyerek felügyelete meg van oldva (nagyszülö, szomszéd, babysitter) meg az alkalmi kapcsolatok nem a gyerek elött játszódnak
2022. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Én is jártam szórakozni, randizgatni apás hétvégeken. Így jöttem össze a jelenlegi férjemmel :)
2022. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Ismerve az embereket: megszólhatják.
2022. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Túl jól érezheti magát és utána szrabb lesz visszatérni a hétköznapokba
2022. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Mivel látom, a gyámhatóságot taggelted be: nekik az a lényeg, hogy a gyerek felügyelet mellett legyen, amíg az anya mást csinál. Ez apás hétvégén megvan.

A munkámból kifolyólag tudom, hogy vannak olyan bosszúálló ex-férjek, akik ilyennel ijesztgetik a nőket, meg mindenféle alaptalansággal rendőrt hívnának az anyára, de ez szerencsére nem így működik.

2022. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!