Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Regina és Gina nevet adni...

Regina és Gina nevet adni ikreknek rossz döntés szerintetek?

Figyelt kérdés

A Regina névben biztos vagyok. A második névnek nem tudom, hogy mi lenne jó, tetszik a Gina.

Rella és Regina jó lett volna, de már az a nagyobbik lányunk neve. A férjemnek is tetszik a Regina és a Gina név.


2022. júl. 18. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolókkal. A Gina a Regina becézése lehet, így nagyon hülyén jönne ki. Rengeteg más r betűvel kezdődő név van, de az sem baj, ha nem lesz hasonló a nevük.
2022. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez nagyon röhejes is. Majd mindkettőt Ginának becézitek? Na jó, ti biztosan nem, de mások ezzel szívathatják majd őket, arról nem is szólva, hogy ennyire hasonló neveket folyton keverni fognak. Ők pedig utálni fogják, hogy nem elég, hogy ikrek, de még a nevük is majdnem ugyanaz. Neked lehet, hogy aranyosnak hangzik, de nekik a legkevésbé sem lesz az.
2022. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem elég hogy hasonló nevek, még rondák is
2022. júl. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Az első legyen Regina és becézd Ginának, a második meg lehetne Reina vagy Renáta esetleg Rebeka.
2022. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt még meg is kérdezed?
2022. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a Georgina Regina jó választás. Attól, hogy mind a kettő Gina, attól nem kell mind a kettőt vagy akar egyiket sem így hívni!

Regi és Gina. Szerintem jó!

2022. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%

Dorina,Larina,Marina,Karina,Lorina,Lorena,Lorejla,Amina,

Amira,Jusztina,Andelina, Pamina, Tamina, Janina, Karolina, Milana, Melánia, Milena, Emília, Emiliána, Donatella, Mirabella, Annabella, Kinga, Hanga, Norina, Teodóra, Korina, Virgínia, Vilhelmina, Georgina, Alina, Alinda, Gitta, Margita, Margarita, Magdaléna, Gilda, Gerbera, Valentina, Gilberta, Hilda, Tilda, Matilda, Katerina, Katalin(a), Gizella, Gabriella, Marilla, Amélia, Edina, Odett, Odetta, Anett, Anita, Laura, Amanda, Izabella, Renáta, Rebeka, Miriam, Leila, Klaudia, Zita, Klaudetta, Henrietta, Patrícia, Paulina, Tamara, Letícia, Kamilla, Szofia, Marianna, Júlia/Lia, Szilvia, Edna, Marinella, Olga, Dominika/Mia, Alexandra/Szandra/Alexa, stb

Hadd legyen már mindkettőnek saját neve. Nekem voltak iker osztálytársaim, különböző volt a nevük is, arcra nem mondtad volna meg, hogy ikrek, mindig kikérték maguknak, hogy ne úgy hivatkozzunk rájuk, hogy ikrek; hanem, hogy XY és Z, merthogy ők két külön személy. Szóval most komolyan azon gondolkodsz; hogy az egyik gyereknek a neve a másiknak a becézése lenne ? Há' légyszi nemá. Én kikérem magamnak az ő kettejük nevében. XD Meg ez egy ilyen alá-fölé rendeltséget eredményezne; hogy az egyiknek teljes neve van, a másik meg csak az ő becézését kapná. Mintha az egyik gyerek fontosabb lenne; mint a másik; mintha az egyik jobban komolyan lenne véve.

2022. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!