Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valami kicsire összecsukható...

Valami kicsire összecsukható babakocsi kellene, de ami nem az a nagyon fapados?

Figyelt kérdés
Lecseréltük az autót suzuki swiftre irtó kicsi a csomitartó nem fér be az eddigi babakocsink. Ne legyen olyan semmi kis anyagból, meg olyan ami pár használat után nyikorog. És dönthető kellene legyen, mivel még csak 1 éves a lányom.
2010. szept. 23. 12:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bébé go esernyőkocsi. Nekünk bevált.
2010. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na azok pont olyan nagyon kis vékonynak tűnnek :(( Nem tűnik vmi terhelhetőnek, stabilnak :(
2010. szept. 23. 12:43
 3/18 anonim ***** válasza:
baby point babakocsi nagyon kicsire összecsukható. vizszintesig ledönthető.
2010. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is suzuki swift-ünk van és a Graco ultima belefér, pedig az nem esernyőkocsi.

Igaz más nem.

2010. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de ez az újabb fajta csapott hátú? (bocsánat de ami úgy néz ki mint egy doboz? ) nem akarok megbántani senki suzuki rajongót de szerintem nagyon ronda :( és kicsi a csomitartó de vmi őrült mód...szinte még a bevásárlás se fér bele:((
2010. szept. 23. 12:53
 6/18 anonim ***** válasza:
Hauck Capri simán befér, és még valamennyit vásárolni is tudsz mellé.
2010. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tényleg?? Ó az jó lenne az nagyon szép már láttam élőben :) meg olyan masszívabbnak is tűnik az is, vagy csak tűnik?
2010. szept. 23. 13:00
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem rossz kocsi 1 évesnek kitűnő szerintem, én egy kicsit korábban tettem bele a babát (6 hósan, egyébként onnan ajánlják, de így utólag a fél évesemnek másmilyent vennék) így nem volt még tökéletes, mivel nem lehet a lábtartót emelni meg ilyen apróságok, de ahogy nő a lányom egyre jobban szeretem.

Elég masszív is, bár én csak olyankor használom ha kocsival megyek valahova, egyébként van egy nagyobb babakocsink.

2010. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. szept. 23. 13:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2010. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!