Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan babakocsi, ami...

Van olyan babakocsi, ami táska méretűre összecsukható ezeken kívül (lentebb)?

Figyelt kérdés

Sokat utazunk, repülünk is, ezért fontos lenne egy olyan babakocsi a hét hónapos fiamnak, ami viszonylag könnyű és táskányira, bőröndnyire összecsukható. Nem esernyőbabakocsi és nem is lapracsukható, mert azokat például a fedélzetre nem vihetem fel magammal (de én szeretném, mert már kettőt törtek össze, amikor feladtam a többi csomaggal).

Eddig ezt a kettőt találtam: Leebruss Abc Design Take off [link]

Quicksmart easy fold [link]


Az elsőért odáig vagyok, csak kicsit drágának találom, emiatt keresgélek tovább, a második nem drága és jó is lenne, csak éppen rövid a tolókar én pedig 180 cm magas vagyok, görnyednék mellette, ami nagyon nem jó.


Egyéb javaslatok?


2009. jún. 27. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez ugyanaz? H igen, szerintem ennyiért nem drága...

2009. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez ugyanaz. Ezt már nekem is kidobta a google, egy a gond vele: ez egy régi akció és már rég nincs készleten belőle ilyen árban.

A másik probléma, hogy mi külföldön élünk, ha ez is lenne az ára, akkor sem tudnánk most kihozni.

Egyébként néztem, tesz-veszen, vaterán is van 40ezer körül, de én inkább boltban szeretnék vásárolni, főleg az esetleges garancia érvényesítés miatt itt, ahol élünk.

Egyébként ha lehetne még belőle kapni ennyiért, mint amit belinkeltél, akkor már simán megvettem volna, aztán valahogy hazaugranánk érte...

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál!

2009. jún. 27. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aha, értem! Bocsi, nem okoskodni akartam. :) Sajna tényleg elég nehéz olyan kocsit találni, ami minden igényt kielégít... Főleg, ha ráadásul külföldön vagy. Remélem azért sikerül. Kint milyen kocsik és milyen árban vannak egyébként?
2009. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Quinny-nek van egy ilyen változata, ami összecsukható, kb. 70 cm hosszú, táska is van hozzá. Ha jól tudom Quinny Zapp a neve! Két évvel ezelött, amikor nézegettük, kb. 179 €-ba került.
2009. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Altalaban minden jo arban van, legalabbis a tartos hasznalati cikkek joval olcsobbak, mint ott. Nem minden persze.

Babakocsiknal is ez az arany: van, ami joval olcsobb, persze az, ami kellene, az dragabb. :-(

Peldaul a take off babakocsi atszamitva min 60.000 es az mar ihaj-csuhaj de jo arban van, mashol joval tobbert adjak.

2009. jún. 27. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az offért, de én is sokat repülök, és szinte mindig van baba is babakocsiban!! A stewardessek simán félrerakják az összehajtott de teljesen normál babakocsit valahova, úgyhogy most megleptél. Ez mondjuk Európán belül.
2009. jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A quinny-s tippet is köszönöm, megnéztem, ilyet vehetek itt is, de nem igazán olcsóbb, mint az ABC. Most nagyon úgy néz ki, hogy mégis megvesszük az ABC-t, tulajdonképpen már megállapodtunk róla a férjemmel, de amíg meg nem rendelem, addig is keresek-kutatok, hátha találok még valami jót.


Az utolsó válaszolónak: ez tényleg furcsa, mert nekünk soha nem rakták el még a fedélzeten. Mi is Európán belül repülünk, négy légitársaságot használunk, fapadost és nem fapadost egyaránt, de a végeredmény mindenhol ugyanaz. Mindig viszem magammal a repülőig a babakocsit, ez idáig még rendben is van, mindig megkérdezem, hogy el tudják-e helyezni a fedélzeten, a történetemet is előadom, hogy féltem a sérüléstől, de ennek ellenére mindig a csomagtérbe helyezik el. Vagy a gép alatt kell hagyni, vagy ha folyosón sétálunk be a gépbe, akkor még a fedélzetre is felvihetjük és az ajtóban kérik el és adják le a rakodóknak... :-S

De mindegy, úgy is venni kellene egy kisebbet, autózáskor is előnyösebb lenne.

2009. jún. 28. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!