Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen érzés, amikor valakinek...

Milyen érzés, amikor valakinek hírtelen, egyszer csak a semmiből jön a sokak általt mesélt "rendkívül erős gyermek iránti vágy"?

Figyelt kérdés
Gyakran hallom, hogy sokan beszélnek egy rendkívül erős belső hangról, ami belül szólal meg. Jön a hang, az érzés, hogy na most akkor vágysz egy gyerekre. Szeretném megkérdezni, ez milyen érzés? Hogy jön, mikor jön? Mit él át ilyenkor az ember?

2022. aug. 12. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen csak észrevettem a gyerekeket, hogy vannak körülöttem, cukik, milyen édesen beszél. Stb.

Nagyon erős vágy nem jött hanem egyszerűen csak el tudtam képzelni hogy nekem is van családom, gyerekkel, babakocsit tologatva.

Előtte semmilyen szinten nem hatott meg más gyermeke.

2022. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Altapában biztonságos kapcsolatban és szerelemben alakul ki vmiért. Valójában egy gyerek a szerelem gyümölcse. Kettőtökből lesz egy.

A vágy normál esetben ez.

Csak épp nem lehet ész nélkül élni. Red flag ha a másik nem akarja de az akaró fél pedig elkezdi követelni.

2022. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Én ott állatam a tükör előtt a fogamzásgátlóm második szemével (szekrényben egy bontatlan 3 havi csomag is volt már)és nem ment le a torkomon. Az járt a fejemben, hogy nem tudom/akarom tovább ilyen formán "meddővé" tenni magam. Aztán kimentem a fürdőből és mondtam a férjemnek (akkor még nem férj), hogy másnap vegyen óvszert, mert azt hiszem kezd elmenni az eszem.
2022. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. Válaszoló fényében a 3. Válaszoló válasza elég red flag 😂
2022. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én alapból nagyon szeretem a gyerekeket, fiatalabb koromban is szerettem a társaságunkban lenni, tehát evidens volt, hogy szeretnék majd gyerekeket, sőt, elég hamar, huszonévesen már vágytam arra, hogy anyává váljak. De közel 10 évvel később, 30 évesen történt valami, amire tisztán emlékszem: a férjem (akkor még csak vőlegényem) unokatesója és a családja nálunk aludtak, a kisfiuk akkor volt egy év körüli. Tündéri baba volt, ráadásul nagyon kedves, jófej baba volt, kedvelt engem. Akkor este először életemben végignézhettem egy kisgyerekes család estéjét, rutinját és rájöttem, hogy én már nagyon vágyom erre, arra, hogy a saját kisbabám pihegjen a mellkasomon, hogy a szerelmem bolondozzon a közös babánkkal, hogy közösen, családként működjünk. Emlékszem, aznap este fürdetés után elalvás előtt a kisfiú finom babaillattal körbelengve bolondozott a szüleivel, én is odaültem hozzájuk, a kisfiú pedig cukin bevont engem is a bolondozásba. Annyira idilli volt a kép, annyira igazi családi pillanatok voltak.

A következő időszakban sokat beszélgettünk erről a férjemmel, Ő is vágyott rá, hangolódtunk.

Azóta 3 kis csodánk van, pont ilyen idilli a mai napig a sok közös bolondozás már a saját gyerekeinkkel, persze, vannak nehéz meg még nehezebb pillanatok is, de valóban egy csoda a saját gyermek.

2022. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem azzal indult, hogy elképzeltem egyre gyakrabban, hogy a férjem játszik meg foglalkozik a kisfiával kislányával, és ez milyen szép látvány. Illetve, hogy ezt a gyereket én szülöm meg. Szoval belem kellett hozzá a nagy szerelem. Előtte nem foglalkoztatott a téma, pedig már 30 éves voltam.


Ezért gondolom azt, hogy aki annyira határozottan mondja, hogy ő nem akar, ott valójában az a helyzet, hogy nem talalta mèg meg azt, akivel lehetne.

2022. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#4es :)))))
2022. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni, mert én 40 elmúltam, de még sosem éreztem, hogy kéne gyerek
2022. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as,miért is kellene érezned? Nem kell mindenkinek szülnie,sőt,jobb is, ha ilyen őszinte vagy magadhoz és nem vállalsz gyereket, ha nem akarsz.
2022. aug. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszercsak vekattant mint ahogy egy tábla csoki iránti vágy.


Az a most azonnal kell pedig nem is vagy édesszàjú és tudod hogy csak ha már eszed az nyugtat meg.


Nah kb ilyen érzés volt hogy aztindeit én ezzel a férfivel és így szeretnék gyereket


És a dogamzásgàtlót még szedtem egy ideig de minden alkalommal úgy, ahogy a 3-as.


De fennàlt a 2-es is🤣


Végül innen eltelt még 3 év a gyerekválllásig

És màr előtte megszakítással voltunk együtt..

2022. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!