Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen nevek...

Miért vannak ilyen nevek engedélyezve mint Cinderella, Hófehérke?

Figyelt kérdés
Valahogy nem értem a logikát, miért akarja bárki elnevezni a gyermekét mese figurák után sőt még engedélyezett is...PL.Tóth Hófehérke esetleg? Állásinterjún lehet kamunak hinnék és dobnák a kukába az önéletrajzát ha megláttják a nevét. Ezek tényleg fennt vannak a listán és ahogy néztem, ezeken fenn akadt a szemem...Tényleg van olyan aki szívesen adna ilyen neveket gyermeknek? Még második névnek se tudnám elképzelni.

2022. aug. 13. 05:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Én igen. Mindig változik a nevdivat. Külföldön is vannak beszédes nevek, olyanok is amiknek az adott nyelven van jelentese. Nálunk miért ne lehetnének?
2022. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Hidd el hogy van. Én ismerem Sólyom Frodót is.
2022. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Jól hangzik.
2022. aug. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, akit így hívnak, azt nem fenyegeti az a veszély, hogy állásinterjún kinevetik. Majd viszi tovább az apja színesfém lopó bizniszét, vagy az anyjától eltanulja a bordélyházi fogásokat.
2022. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van Cinderella nevű kolléganőm, nagyon kedves, intelligens, ötvenes nő. Mondjuk en nem Magyarországon élek es itt eleve nem foglalkozik senki azzal, milyen nevet ad más a gyerekének.

Aki ek nem tetszik, annak nem kell adnia. Ennyi

2022. aug. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, ezeknél sokkal borzalmasabb nevek is vannak, amit én nem értek, hogyan lehet engedélyezni.
2022. aug. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Mi behívtuk állásinterjúra Cinderellát, fel lett véve. Nem a neve a lényeg. Egyébként tényleg gáz hogy mesefiguráj neve is engedélyezve van. Kíváncsi leszek mikor lesz Törppapa vagy Tötpilla a listán.
2022. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A Piroska is mesehős, és mennyivel komolyabb, mint a Hófehérke? Szerintem semmivel sem, csak a Piroskát már megszokta a fülünk, mert régóta van használatban.
2022. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az Irén, Jolán, Lenke talán szebb ?
2022. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám Hófehérkének akart elnevezni, alig tudták lebeszélni róla. (Hála Istennek, megtették. 😄) 31 éves vagyok.
2022. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!