Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem örülnék, ha...

Csak én nem örülnék, ha Mirabelt betenném a disney hercegnők közé?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett az Encanto, Isabela az egyik kedvenc karakterem.

De attól még nem hercegnők! Mit keresnének ott? Mai napig nem értem Mulan és Elza meg Anna miért van bent?

Mulannak köze sincs a hercegnőkhöz, még ismerőse sincs aki az lenne. Vagy valami...

Elza meg az elejétől kezdve királynő volt, most meg kiderült, hogy ő félig szellem...

Moana se való nagyon oda szerintem.

Oké, disney karakterek mint Esmeralda, de NEM hercegnők. (Annát kivétel, de már ő is királynő)

Szerintem ők inkább disney nők/lányok.

Nekem Pocahontas sem tetszett annyira, de legalább őt értem, miért van bent a hercegnők közt, mert ő az!

És igen, Moana is. DE!

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem ha kérdezik "melyik a kedvenc disney hercegnőd? "

Nem Moana, Elza, Anna, meg Mulan, jutnak az eszembe, hanem Belle, Hamupipőke, Hófehérke stb.


Talán értitek:

Csipkerózsika pl. Egy olyan történet amit névtelen meséltek régen az unokáknak, hogy: Volt egyszer egy lány aki 100 évig aludt.

Vagy Jasmine/Aladdin: a lámpást ha megdörzsölte a fiú kijött a dzsinn

Aranyhaj: egyszer volt egy lány aki a toronyban lakott.


De azt senki se meséli, hogy egyszer volt 2 lány , az egyik varázsolt havat, vagy, hogy Hawaiion élt és megmentette a népét

(Bár ez Bellere se igaz és Meridára se)


De attól még ők a Klasszikusok!

És nem, én nem egy olyan lány vagyok akinek nem tetszenek a "túlszámítógépezett sz*r*k"

Nem is vagyok régimódi, csak nekem jobban tetszenek ezek a klasszikus mesék, mint Tiana, Ariel, Hófehérke stb. Igen, Aranyhaj már benne van a 3D technikában, de valahogy őt még mindig odavesszük a kalsszikusok közé.



Szóval ti örülnétek ha Mirabelék bekerülnének? Hallottam valalmi ilyesmit, hogy talán beteszik a hercegnőkhöz. Csak ezért kérdem.



2022. aug. 6. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért😓
2022. aug. 6. 12:58
 2/3 anonim ***** válasza:

A Disney hercegnők többsége nem hercegnő, ez csak egy brand, nem kéne ennyire túllihegned a témát és ennyire felbosszantanod magadat rajta.

Amikor elkezdték kiépíteni a dolgot, a karakterek még hercegnők voltak, majd amikor elkezdett bővülni nem hercegnő karakterekkel, már nem szerették volna átnevezni.

2022. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hercegnék is vannak közöttük, ha szigorúan vesszük. De ilyen megnevezést meg végképp nem hallottam még.

Hercegnő - Eleve hercegi, királyi családba született. (Pl: Ariel, Pocahontas, Hófehérke).

Hercegné - Hozzáment egy herceghez. (Pl: Hamupipőke, Belle).

Egyébként Mulan majdnem hercegné lett a 2. részben.


Hogy kell egyébként érteni, hogy beveszik a hercegnők közé? :D

2022. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!