Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én és a gyerekeim miért nem...

Én és a gyerekeim miért nem voltunk érdemes azokra a dolgokra, amit a volt férjem a mostani párjával megtesz?

Figyelt kérdés

Elmennek sétálni, elmennek kirándulni, elmennek nyaralni, várost nézni, a 4 éves gyerekkel apa-fia programok, facebookon gyönyörű vallomások sokasága és a gyerekek meg mások elmondása alapján idillikus család.

12 évig voltunk együtt.

Hazasságunk alatt sose vitt el sétálni, sose vitt el vacsorázni, nem kaptam tőle csak úgy ajándékot, nőnapra csak puszit kaptam.

A gyerekek álmodni se mernek arról, amit a féltesójuk alanyi jogon megkap: közös programok, drága ajándékok, csak úgy ajándékok, dicsekedés, hogy milyen jó gyerekek. Dicséret a jó tanulmányi átlagért, dicséret a sportban elért eredményekért, dicséret csak úgy, csak azért, mert vannak.


Én miért nem érdemeltem meg tőle azt, amit a mostani nőjének ad?


2022. aug. 17. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy szar ember, nem benned / bennetek van a hiba.
2022. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
A választ sajnos nem tudom, mindenesetre nagyon sajnálom. Kívánom, hogy találd meg a párod és legyél boldog. Mindenesetre magadat ne okold. Sőt, tudom , hogy nehéz és teljes mértékben jogosak az érzéseid, de jobb ha nem rágódsz ezen. Egyébként férjem apja ugyanaez.. Nyilván neki könnyebb mert már felnőtt,a féltesò meg 8 éves csak. Nem az fáj az embernek h vele normálisan viselkedik, hanem hogy vele anno miért nem. A kistesòval jó a viszony. Az apjával viszont meg van a távolság.
2022. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos az az igazság, hogy most nőtt be a feje lágya, illetve az új feleségét jobban szereti. Sajnálom.
2022. aug. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Mert te beerted annyival, amennyit ő akkor adott, a mostani felesége pedig nem.
2022. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Biztos, hogy ezt az exed akarja?

Az egyik legjobb barátom pocsék férj és csapnivaló apa. Az első házassága erre ment rá. A második felesége viszont a fejébe vette, hogy ők egy álom család. A facebook is ezt tükrözi. Most voltak nyaralni. Minden napra jutott vagy 5-6 "apával szuper" fénykép. Aha, csak az a gáz, hogy a barátom csak erre a néhány fotóra csatlakozott hozzájuk, ha kellett, még ruhát is cserélt, csak ne zaklassák a nap hátralevő részében, amúgy egész nap a szobában gépezett. Az egész életük megrendezett. Anyuka otthon neveli a gyerekeket, apuka dolgozik, meg csatlakozik a szükséges (kötelező) alkalmakkor. Soha nem tudta megjegyezni a dátumokat. Most a felesége vesz meg mindenkinek mindent. Anyák napjára olyan csokrot kapptt (magától), hogy a szomszédok csak lestek mikor kiszállították. A fényképen persze a férje mosolyogva adja át a csokrot, majd egy csók, szintén fényképezve és már mehetett is dolgára. Mondanom se kell, a férj facebook oldalát is a feleség kezeli. Amit a férj használ az a becenevén fut...

Amúgy neki ez tényleg egy álom család. Semmit nem kell tennie, minden meg van szervezve és utána békén van hagyva.

2022. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Téged nem szeretett annyira akiért érdemes lenne változnia, jobb emberre valnia, kedvében járnia a párjának. Sajnalom de ilyenkor mindig ez az igazság
2022. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem volt beled szerelmes.


Mi ugyanigy voltunk az exemmel, es sajnos a mi kozos fiunkra is nagy ivben tesz, mig a masik gyereke a minden.

En ugy vagyok vele, es majd arra tanitom a fiam , hogy viselkedjen o is ugy vele, ahogy o tette, es ra se nyissa majd az ajtot.

2022. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Te annak idején kérted ezeket tőle? Elmondtad, mikre vágysz, vagy csak remélted, hogy magától eszébe jut, és tűrtél?


Félreértés ne essék: ezek egy normális férj és apának MAGÁTÓL eszébe jutnak, ösztönösen jönnek, hisz neki is igénye kéne, hogy legyen rá.


Én inkább azt tudom elképzelni, hogy az új párja megköveteli ezeket tőle, és ezért nem mer tunya, nemtörődöm férj lenni mellette. Mert valljuk be, sok férfi hajlamos beleszarni mindenbe, és semmit sem tenni, ha a nő nem dirigál, és nem fekteti le a szabályokat. Hát lehet, hogy ez az új nő világossá tette: teszi, amit elvár tőle, vagy lapát.

Amúgy a facebookos kirakatélet mögött általában épp az ellenkezője van, mint amit az emberek orrába akarnak tolni. Most tegyük fel, úgy van, ahogy írtam: mit ér az a nagy odafigyelés, ami valójában kényszer hatására történik, de nincs mögötte valós szándék, és csak a külvilágnak szól?

2022. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Elàrulnà valaki h miért lettem lepontozva?
2022. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori, hogy a férfiak, miután az első házasságuk tönkrement, másodszor már sokkal jobban odateszik magukat, mert nem akarnak még egyszer ugyanúgy járni. Ettől függetlenül a helyzet persze vacak.:( Sajnálom. De azt nyilván te is tudod, hogy nem az az oka, hogy te kevesebbet érdemelsz, mint az új asszony. Egyszerűen csak ilyen szomorúan alakult.
2022. aug. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!