Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire érdemes abból kiindul...

Mennyire érdemes abból kiindulni, hogy a párom hogy viselkedik a már meglévő gyerekeivel (más nőtől vannak), ha azon gondolkozom, vállaljak-e vele babát?

Figyelt kérdés
A páromnak már volt 2 gyereke, mikor mi összejöttünk. 1,5 éves ikerpár. Ez volt 1 éve, azóta együtt is élünk, tehát abszolút látom, hogy mennyire nem törődik a gyerekeivel... A gyerektartást fizeti, el is hozza őket, de nem szívesen foglalkozik velük, ez erősen látszik. Ha mi összeveszünk, a gyerekeit sem hozza el, akkor sem, ha várják, mert ő szörnyen ideges... Vannak problémáink, de jól megvagyunk, 1-2 hete mondogatja, hogy vállaljunk gyereket. Én nagyon rég szeretnék babát, imádom őket, de emiatt gyötrődöm... Mondtam is neki, azt mondta, azokhoz a gyerekekhez azért nem kötődik annyira, mert nem őszinte szerelembe születtek és az előző nő szinte rátukmálta őket... Mi erről a véleményeket? 27 évesek vagyunk
2017. nov. 12. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Kapásból nem vállalnék gyereket olyannal, akinek még 20 évig tiltják a fizetése 40%-át. Egyszerűen nem tudna megadni mindent a mi gyerekünknek és ezt nem akarnám megélni. Ne az én gyerekem igya meg a levét annak, hogy a korábbi élete következményei miatt ő nem kap meg mindent.
2017. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Jézusom, soha nem szülnék neki gyereket... Nem igaz szerelemből születtek??? Attól még a gyerekei... Nem ismerem a párod, de szerintem te is arra a sorsa jutnál, mint a volt nő!
2017. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem szülnék neki gyereket. Ugyanis azok a gyerekek ugyanúgy miatta is megszülettek. Ha annyira nem akarta volna őket, tudott volna ellene tenni. Nem utána kell gondolkozni.

És ha szülsz neki gyereket és ő ideges lesz, akkor meg majd rajtad és a közös gyereketeken tölti ki. Netán gallyra megy a kapcsolatotok és akkor meg majd azt mondja, hogy azért nem törődik a ti gyereketekkel, mert haragszik rád, vagy akármi más indokból.

Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem lehet rátukmálni. De ha már "rátukmálták", akkor legyen annyi felelősség benne, hogy gondoskodik nemcsak anyagilag, hanem érzelmileg is róluk. De ha erre nem képes, márpedig nem képes, akkor nem kell neki még egy gyerek.

2017. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek az előttem szólókkal, ha szeretnél gyereket keress egy normális férfit. Ha lehet gyermektelent, de ha gyerkes akkor is többet elárul, hogy viszonyul a gyerkeihez mint bármi más a világon.
2017. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
is=az
2017. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%

Áááááá! SEMMIKÉPP! Tök mindegy szerelemből születtek-e, a gyerekei. Utólag rád is mondhatja: nem volt igaz szerelem, ehhez a gyerekhez sem kötődik....


Nekem is "becsúszott" az első babám, nem szerelemből... Ő adott igazi értelmet az életemnek!!!


Aki ilyet mond, meg így törődik a gyerekeivel, kb nincsenek érzelmei... Meg mi az, hogy rá lettek tukmálva? Hát a belem kifordul az ilyen embertől, már bocs az alpári stílusért!

2017. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Biztos nem szülnék, ez egy duma, a ti gyerekeitek is csak gond lenne neki.
2017. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%

Kutyából nem lesz szalonna...kizárt hogy szülnék neki!

Egy igazi apának mindegy hogy becsúszott gyerek vagy sem, szeretni fogja. Szörnyű hogy annyi empátiája nincsen hogy belegondoljon a kisgyerekei helyzetébe akik szegények nem tehetnek semmiről és várják az apjukat..Egy ilyenbe nem is volt és nem is lesz semmi apai érzés! Ha a leendő gyerekednek jót akarsz akkor olyat választasz aki normális apaként tud viselkedni!

2017. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Leirom a tortenetem. Amikor osszejottem az exemmel, volt mar egy ovodas gyereke.

ODAIG VAN ERTE! A mindene az a gyerek, rengeteget torodott vele. Lazhataskor 24 oraban vele volt. Mondom, mennyire jo apa.


Lett nekunk is par evre ra gyerekunk. Egyaltalan nem torodott vele, soha , szuletesetol kezdve. Mintha nem is letezne szamara.

A gyerektartast vonjak, nem latogatja.

2017. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon erős intő jel, te is érzed. Még szerencses is vagy hogy látod es nem a saját bőrödön tapasztalod meg gyerekkel. Hiába fájna, nem vállalnék vele családot.
2017. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!