Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek fiatal szülőnek...

Szerintetek fiatal szülőnek számítunk? Ez inkább előny, vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Decemberre várjuk a babánkat. Én januárban leszek 24, a vőlegényem most lett 25.

Csomó embertől megkaptuk, hogy nagyon fiatalok vagyunk, ráértünk még volna. De nem tudom miért lett olyan “ráérős” a gyerekvállalás?


2022. aug. 21. 13:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
79%

Életkor alapján nem.

Tervezett baba volt? Miért csak vőlegény?

Akkor szokott ilyen lenni, ha besikerül, lehet emiatt mondják azt, hogy fiatalok vagytok.


Vagy esteleg ismernek titeket és tudják, hogy a gondolkodasotok gyerekes még nagyon

2022. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

“Miért csak vőlegény”?

Mert most lesz az esküvőnk.

A baba tervezett volt, de nem gondoltuk, hogy ilyen hamar összejön, ezért esküvő előtt elkezdtünk próbálkozni.

Nem gondolom magam gyerekesnek, de ezt egy kívülálló jobban megmondja.

2022. aug. 21. 13:11
 3/51 anonim ***** válasza:
81%

Mert viszonylag ritka manapság, hogy egy pár ilyen idős korára megteremti a gyerekvállaláshoz szükséges feltételeket.

Ha nektek ez sikerült, akkor nem kell foglalkozni a megjegyzésekkel.

Én ismerősi körben olyat látok az ennyi idősek közt, akiknél becsúszott a gyerek, megtartották, és valamelyikük szüleinél élnek. Egyet ismerek, aki úgy lett 22 évesen anya, hogy addigra több évet ledolgozott, vállalkozást indított, szülőktől függetlenül élt, de mondjuk az élettársa idősebb is volt nála.

2022. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
96%
Ez mindenki saját maga mérlegeli. Én 30 évesen szültem, akkor éreztem magam rá érwttnek, kibuliztuk, kiutaztuk kettesben magunkat, anyagilag meg volt mindenünk. Néha eszembe jut, hogy jobb lett voln e előbb, de nem, mert én nem voltam például 24 évesen érett, plusz anyagilag sem álltunk úgy. Ha nektek minden adott és nem vagytok nagy party arcok, akkor egyáltalán nem korai.
2022. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
5%

Ha jól nézel ki/vékony vagy, akkor 30 évesen is ezt fogják mondani. Ha kövér vagy, elhanyagolt, akkor 25 évesen bőven rendben van a korotok.


Amúgy szerintem fiatal szülőnek számítotok, mert manapság harminc felett szülnek(ami szerintem nem túl jó, de én is így fogok mondjuk, mert ez van..), pedig pont jó korban vagytok.

2022. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%

Van hol laknotok?

Van rendes jövedelem? Neked is, azaz lesz rendes csed, gyed?


Egyébként rengetegen szülnek a környezetemben mostanában ilyen fiatalon.

2022. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
5-hogy jön ide a testalkat?
2022. aug. 21. 13:18
 8/51 A kérdező kommentje:

Van hol laknunk, van 2 autónk (amiket a szülőktől kaptunk), van rendes munkánk 3+ éve. Szóval, anyagilag meg van mindenünk.

A bulikkal meg amióta az eszemet tudom ki lehet kergetni a világból. Utazni meg gyerekkel is lehet. :)

2022. aug. 21. 13:19
 9/51 Katona Dius ***** válasza:
77%
Manapság sokan ennyi idos korára nem teremti meg a gyerekvállaláshoz szükséges feltételek, es valamelyik szülőhöz szülnek. Esetleg még évek múltán sem lesz sajat otthon. Ezert mondhatják,higy még fiatal vagy. Bar ha nektek már megvan minden,ami kell egy gyerekhez,akkor nem ertem. De altalaban ez szokott lenni a fo ok. Én 30 vagyok, a ferjem 35,mi most jutottunk oda,hogy meglett minden,amit kitűztünk,hogy legyen meg gyerekvallalas előtt. Most dolgozunk a család alapitason.
2022. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Van hol laknunk.

Hol, konkrétan?

Ez kulcs lehet, nem a két autó.


Ami probléma lehet még sokak szemében, hogy ez gondolom első kapcsolat. Vagy első komoly kapcsolat. Az élet meg olyan, hogy a többség azért nem amellett öregszik meg, akibe 20 évesen szerelmes.

2022. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!