Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ovuláció napján tapasztalt...

Az ovuláció napján tapasztalt valaki hányingert? Valahol olvastam olyat, hogy a hormonok miatt lehet ilyen tünet. Illetve ilyenkor a méhszáj lehet érzékenyebb, mint a ciklus egyéb napjain?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a szülésem után vagy fél évig konkrétan hányingerem volt ovu körül. Se előtte, se utána nem volt ezzel bajom de akkor minden egyes ciklusban.

A méhszáj nekem inkább menzi előtt de el tudom képzelni ezt is.

2022. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak egy napig tartott, ha ettem ha nem mindegy volt, erősen émelyegtem. Előző nap együttlétkor pedig nagyon éreztem a méhemet, kellemetlen volt, ezért gondoltam, illetve remélem, hogy ovulàció okozta ezeket és nem más.
2022. aug. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt néhány évig ilyen. Egy időben meg menzesz előtt meg első nap... Szóval nem kell hozzá terhesnek lenni, van ilyen. B6 vitaminnal próbálkozhatsz.
2022. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor nem gondolok bele mást. :)
2022. aug. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!