Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy a kevésbé...

Hogy lehet, hogy a kevésbé érzékeny Facelle ovulációs teszt két csikos lesz jòstesztként, míg az érzékenyebb one step alig mutat valamit?

Figyelt kérdés
5 nap múlva nem várom, 3 napja a Facelle ovulációs teszt 2.csikja erősödik, ezzel szemben az érzékenyebbnek számító one step kazettás teszt éppen csak egy halvány csíkot mutat. Volt ovulációm kb.12.-13. napon, 36,6ròl felment a hőm 37,2-37,4 közé, gondoltam jòs tesztelek, de két teszttel két külön eredményt kapok, terhes teszt negatív, kb.12.dpo.n vagyok .

#One Step #Facelle #jòstesztként
2020. febr. 5. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

1.

Jósteszt xart sem r


2

onestep csak névleg érzekenyebb



Minden

25-ös hcg teszt is vastagon kimutatta a terhességet, amikor a one step 10-es épp csak halvány volt.. száradás után el is tűnt a csík...

2020. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is gyanús volt, hogy a one step nem egy megbízható márka. Ellenben ha nem ér semmit a jòs teszt, hogy lehet, hogy a reggeli első vizeletből készített mutat 2.erősődő csíkot, a délutáni nem. Reggel több a szervezetben a hcg, délután az LH, ergo logikus volna ha ezúttal a teszt valóban a hcg.re reagálna.
2020. febr. 5. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én használtam facellet ovu tesztet jóstesztként, folyamatosan erősödött, baba lett! Lényeg, hogy mindig ugyanazzal és ugyanakkor csináld. Mindegyik ovu teszt más amúgy, van amelyiken mindig van két csík, van amelyiken csak tényleg ovukor. Minden esetre nekem bevállt jóstesztként. 8.dpo tól kezdtem el használni. Nemvárt előtt 2 nappal már a terhességi is pozitív lett.
2020. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Addig még nekem 5 nap, bár valamiért (számomra is meglepő) vagy 30 nap a ciklusom, vagy 26,de mindig felváltva. Olyanról már hallottam, hogy össze vissza, de olyanról nem hogy 2 periódus konzekvensen váltja egymást.
2020. febr. 5. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

A jós teszthez nem értek, csak akartam írni hogy nekem is felváltva vannak a ciklusaim. Minden 2. Hónapba 28 napos, a másik hónapban meg 30-31..

érdekes mindenki milyen különböző lehet.

2020. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, elméletileg a 28 az ideális. Hát igazából, még 4 nap nem vártig, megjön érzés van, de a hőm maradt 37.1-en, egyenlőre.
2020. febr. 6. 05:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem működött jóstesztként. Illetve a facelle terhessegi tesztem mar 8dpo-n pozitiv volt, az ovu tesztel csak a 12 dpo-on kezdtem el kiserletezni, hogy tenyleg mukodik e. (A 12dpo terhes teszt is pozitiv csak nagyon halvany volt meg mert az 25os es ahogy kiszaradt foton nem is latszik)

2020. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!