Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kellett volna mosnom az...

Hogy kellett volna mosnom az esőkabátját?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy esőkabátot a kisfiamnak. Teljesen újszerű, nagyon tetszett. Ma elkapott a hév, hogy kimossam.. Öblítő programban 30 fokon ki is mostam és száradás közben vettem észre, hogy tiszta foltos, mintha az egészre rámosódott volna a fényvisszaverő csík.. Nagyon szomorú vagyok, mert örültem a kabátnak.. Sajnos most már hiába olvastam utána, hogy öblítő és centri nélkül kellett volna mosnom.. 😔 Tényleg itt rontottam el?

2022. aug. 27. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Én bedobtam már néhányszor a többi közé, szintén lidl sajátmárkás, de nem lett semmi ilyesmi.
2022. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha specko anyagból volt, mint pl a decatlonos felnőtt dzsekik, amik vízhatlanok, akkor ahhoz bizony speciális mosószer kellett volna és igen öblítő nélkül és minimális centrifuga mellett nagyon maximum. :(
2022. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Öblítő és leginkább mosószer nélkül. Én is jártam így vízhatlan overállal, lepergett róla a vízhatlan réteg, sajnos kuka.
2022. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Játszósnak vagy valamire még jó lehet... Azért csalódás, hogy ennyit se bírt. Olyan nincs, hogy egy adott ruhaneműt jó formán sehogy se lehet mosni.. (Vagy írhattak volna hozzá normális leírást.)
2022. aug. 27. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Milliószor mostam már a gyerekek lidl-ös, aldis esőkabátjait, sőt a szarítógépbe is beleteszem őket. Soha semmi bajuk. 🤷

Kifordítva mosom, öblítő nélkül (ming mindent), 1200-as centrin, plusz szárítógép, ha nem nyár van.

2022. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint valószínűleg az öblítő tette tönkre pedig tegnap elterveztem, hogy kézzel öblítem csak mosószerben.. Úgy kell nekem, ilyen az én formám 😒

Köszönöm, legalább tudom hol rontottam el.

2022. aug. 27. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
azért ne szegény kabátban csalódj már, mert te elbsztad a mosását... talán olvasd el legközelebb a címkéjét.
2022. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szegény kabát, jah..inkább én lettem szegényebb. 🙄 Elolvastam és segített? Az átlag jelzések voltak rajta és ez az első esőkabátja a kisfiamnak. Azért nem 90 fokon mostam, hogy lehurrogj.. Most már legalább tudom hol rontottam el kedves tökéletes válaszoló. -.-
2022. aug. 27. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A páraáteresztő membrános cuccokkal kell vigyázni, azokat teszi tönkre a közönséges mosószer (elmúlik a vízhatlansága). De még a gépben lerakódott mosószer maradvány is elég. Jobb kézzel mosni.


A tied sztem nem ez a kategória, bírnia kellett volna.

2022. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!