Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik pelenka vált be leginká...

Melyik pelenka vált be leginkább, és melyik a legkevésbé? Miket próbáltatok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

*Nekem a libero touch a kedvenc.

De a liberok kisebb meretezeeésűek, mint pl a pampers. Libero newbornnal kezdtünk 1-3 méretben, imádtam. Most confortot rendeltem, azt nem tudom milyen.


*Pampers pants se rossz, a sima

tépőzáras pampers nem tetszett.


*Pine pelus se volt rossz, de én szeretem ha a dereka gumis.


*A dm saját márkás dereka gumis, vékony, puha, hasonlít a touchra, de azért annyira nem selymes. Nekem sikerült nagyobb méretet venni, így azt nem tudom mennyire véd a balesetektől.



Újszülött korban volt egy csomó minta, amit kaptunk a babacsomagokhoz és úgy sajnálom, hogy nem emlékszem melyik milyen volt :/

2022. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
DM sajatmarkas tépőzáras, aztán ugyanebből a bugyi pelenka. Semmi gond nem volt vele, mikor kezdett átázni alvásnal, mindig váltottunk a nagyobb méretre és ez megoldotta.
2022. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
DM, Lidl jók voltak, de a legjobb a Pampers. Most bugyi pelenkát használ a fiam, de a sima verzió is bevált. A Libero nem. Sem a sima, sem a bugyis.
2022. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1 hós a babám


- a libero touch nekem is kedvenc, nagyon jó puha is, ez a legpuhább, de piszok drága:/ (ebből kaptam termékmintat is) a newborn 1eset nem szerettem, kicsit kicsi volt a 3.8kg-s babámnak.


- pampersből a premium care nem igazán vált be, szöszöl, kicsit büdösnek érzem alapból is. az 1es pelus kicsit szűkös volt, a 2es picit nagy, de jóra húzható, igazítható. (ebből is kaptam termékmintát) az active baby jobban bejött, bár kissé keményebb anyag, ennek is hasonló szaga van, mint a premium care-nek.


- tesco saját márkás 2ese se rossz, kicsit ez is keményebb a premiumokhoz képest, de egész jó. ennek a 2 mérete pont jó. a premiumból kaptam termékmintát, nagyon jó puha, de sajnos az 1es méret kicsi volt.


- bamboo is nagyon jó puha, kb mint a libero touch, viszont az 1es (xs) méret kicsi volt a babámnak.


- rossmann saját márkás pelenka is termékmintás, de ezt még nem használtam, ez még nagynak tűnik, hiába hogy 2es


- müller sajátmárkás pelenkája is nagyon jó puha volt, ezt is a libero touchoz tudnám hasonlítani. ha lenne nálunk müller, vagy lenne webshopjuk, ezt venném, mert biztosan ez jönne ki legjobban ár/érték arányban a felsoroltjaim közül

2022. aug. 29. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
DM-es, bugyipelenkából a rossmannos. Legrosszabb a libero volt
2022. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

A DM sajátmárkás meg a Bella Happy.


Ami nagyon nem jött be, az a Lidl-ös volt.

2022. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Lidl Lupilu ami minden méretben bevált nekünk. Más márkánál mintha különbözne a minőség/kialakítás a méretek között.
2022. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Babylove, Pampers, Libero között nem éreztem különbséget.

Lidl-ös nem jött nem jött be.


Babylove-ot használtunk a szobatisztulásig.

2022. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Legjobban a Pampers pants és a Libero bugyipelus jött be.

Ami nem jött be az a Lupilus és a DM sajátmárkás. Kifolyt belőle a pisi, több folyt mellé, mint amennyi benne maradt.

2022. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Pampers Premium Care, Pampers Premium Care Pants és Libero Touch jöttek be a legjobban.

A sima Pampers Pants viszont óriási csalódás (olyan csörgős, műanyag érzetű, beizzadós anyaga van), illetve a Lidl Lupilu sem tetszett, nagyon vékony és nekünk folyamatosan elcsúszott a gyereken.

Egyszer vettem még Molfix bugyipelust, na az annyira kis méretezés, hogy egyet sem tudtam ráadni a 9 kg-s babámra a 7-14 kg-s méretezésű csomagból.

2022. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!