Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nóra mellé kishúgának a Noémi...

Nóra mellé kishúgának a Noémi nevet adnád? Vagy túl hasonló, és zavaró, hogy egyezik az elejük?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem probléma.
2022. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem rendben van mindkét név így.
2022. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

ismerősöméknél a legnagyobb lány Fló-RA, a második NÓ-RA a harmadik pedig NO-émi. Mind a három kislány 10 éDe ettőv alatt van és eléggé hasonlóak. Ez így most egy kicsit zavaró tud lenni, de majd később amikor már idősebbek lesznek lehet, hogy javul a helyzet.

De ettől függetlenül persze szép nevek :D

2022. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ezzel semmi gond nincs így.


A barátnőméknél van egy Hanna és a húga most Anna lett, na abból szerintem lesznek kalamajkák.

2022. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Számomra zavaró lenne. Én teljesen eltérő nevet adnék. De ez én vagyok.
2022. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem adnám így.Nálunk a tágabb családban Andrea és Anita van.Anita csak hugi mindenkinek.
2022. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút adható mellé!
2022. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Adnám, persze.
2022. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

6# elég gáz...nem tudom mit lehet összekeverni ezeken...ahogy a Nóra és Noémi is tök más.. eskü nem értem a problémát..


Egy Niki-Viki, Hanna-Anna, Nóra-Dóra más.. ott megértem h gondot okoz ki menjen ha anya kiabál a másik szobából.

2022. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Mivel az Andrea-Andi,az Anita-Ani is hasonló,hát így jártak.Amúgy már felnőttek,nálam idősebbek.Apukám unokatestvérei.Én a saját tapasztalatunkat írtam le,mert tényleg mindenki csak hugizza a kisebb lányt felnőttként is.Semmiképpen sem adnék hasonló nevet a saját gyerekeimnek,de ez persze mindenki saját dolga.Itt a kérdés az volt,hogy én adnám e így,erre válaszoltam és még meg is indokoltam.Nem tudom ezen mi a nem hasznos.
2022. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!