Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik lány nevet vàlasztanáto...

Melyik lány nevet vàlasztanátok? Férjem már Zoénak hívja nekem nem igen tetszik ezért első névnek: Anna Hanna ,Elena ,Szófia ,Eliza, Olívia Emma jöttek szóba. Melyikkel hangzik jobban? Elena szerintem nagyon szép csajos de nem igen lehet becézni

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eliza vagy Olívia
2022. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Hanna, Elena, Szófia helyett Szofia, Eliza helyett Elza, Olívia

Nekem ezek tetszenek!:)

2022. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

A listádban konkrétan van vagx 5 az én listámról, hasonló az ízlésünk.


Ha a Zoé is lesz, akkor úgy adnám hogy Elena Zoé vagy Emma Zoé tetszene. Olívia meg Eliza nekem is jobban tetszik, de szerintem a Zoéval nem cseng össze.

2022. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Zoé nem tetszik, a listádról viszont mindegyik vállalható.

Legszebb nekem az Anna róla. Az Elena is szép, de nagyon divatnév lett (ahogy a Zoé is). Becézni pedig elég sokféleképpen lehet.

2022. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hanna Zoé, Emma Zoé hangzik jobban a felsoroltak közül az én fülemnek.

De egyébként a Zoé nekem se annyira tetszik, az Elenát viszont adnám.

De ha ez a két kedvencetek, akkor az Elena Zoé se vállalhatatlan. Inkább legyen az hogy mindketten adjátok a kedvenceteket, ha nem megy máshogy a közös nevező.

2022. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elenát is lehet becézni. Elenka, Lenka például. Nem muszáj rövidebbnek lenni szerintem a becenévnek.
2022. szept. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Elenka pelenka …
2022. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam , hogy nagymamám Ilona volt azért is fontos név számomra az Elena név mivel ugye rokon nevek.Eliza is nagyon tetszik cukin lehet becézni ahogy Alíz is de Zoéval elég furán hangzik nem? Anna is nagyon szép viszont rengeteg van belőle szerintem..
2022. szept. 3. 15:47
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ha két keresztnevet akarsz adni, akkor én csak a kétszótagosok közül választanék a Zoé mellé. Nekem leginkább még az Emma Zoé változat tetszene. A hosszabb keresztnevek közül Szófiát a Zoéval biztos nem adnám, Elena és Eliza nekem egyáltalán nem tetszik, idegenek számomra, de az Elenának egyébként van becézése: Léna. Ismerek is olyat, akinek Elena a neve, és Lénának szólítják, ő egyébként ukrán. Magyarországon nekem ezért furák az ilyen típusú nevek, akkor már inkább az Ilona, vagy a Helén, Heléna változatokat tudnám elképzelni.

A hosszabb nevek közül nekem egyedül az Olívia tetszik valamennyire, de a Zoéval az is fura. Esetleg csak Lívia?

És azt sem értem, hogy most a férjed Zoénak fogja hívni, te meg a másik keresztnevén? Biztos, hogy nem tudtok megegyezni olyan névben, ami mindkettőtöknek tetszik?

Az Alíz szép név, de a Zoéval tényleg furán hangzik sajnos. Olyan Alízoé, egybefolyik.

2022. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek közül mindegyik szép név, az Eliza és az Elena azért tetszenek legjobban, mert talán kicsit ritkábbak, különlegesebbek mint a többi.
2022. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!