Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a Dominik névről?

Mi a véleményed a Dominik névről?

Figyelt kérdés
Nem nevetséges/gyerekes kicsit?
2022. szept. 5. 19:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mivel így hívják a kisfiamat nagyon tetszik. Igaz én külföldön élek, itt inkább ritka név, de otthon is ezt adtam volna. Szerintem nagyon szép név és sosem szólt be senki rá. Amúgy sosem lesz olyan név ami mindenkinek tetszik és nem is kell.
2022. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is semleges. Jobban tetszik mint pl egy Benett vagy egy Noel, de nem adnám. És iszonyat gyakori is.
2022. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tetszik, gyakori divatnév lett, de semmiképp nem nevetséges, és nem is gyerekes. Teljesen vállalható, csak én nem adnám.
2022. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen jó, vállalható név. Én nem adnám, mert nagyon gyakori. Az egyik osztályban az iskolában, ahol dolgoztam 3 Dominik is van.
2022. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Kifejezetten az ilyen neveket nem lettem volna hajlandó adni a fiamnak, mint a Dominik, Noel, Nolen… stb. Ezt leszögeztem, amikor kiderült a neme.
2022. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy nem lenne vele bajom, de mindig a Dominika jut róla eszembe (Biztos azért mert Dominikot nem ismertem, csak Dominikát)
2022. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább aranyos név egy kisfiúnak, de annyira nem "férfias", feminin. Hasonló a Noel és társaihoz..
2022. szept. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kisfiam Dominik

Nagyon is férfias, komoly, vállalható névnek érzem, nekem nagyon tetszett mindig is. Nem mellesleg nemzetközi név, külföldön se probléma a leírása, kiejtése.


Domi, Domcsi, Dom, rengeteg lehetőség van a becézésre.

Népszerű név, az biztos, bár nálunk egyelőre csak ő van Dominik a csoportban.


A családnevünk is gyakori, Dominik keresztnév is toplistás, ezért ő kapott egy második keresztnevet is, hogy tényleg nem a 200. ilyen nevű gyerkőc legyen.

2022. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!