Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni menstruáció, ez...

Szülés utáni menstruáció, ez így normális?

Figyelt kérdés

Kislányomat tavaly novemberben szültem, és a szülés utáni első mensim májusban jött meg. Azóta havonta rendszeresen, napra pontosan jött, de most augusztus 20-tól folyamatosan vérzek. Nem sok, éppen pecsételő vérzésnek nevezném, vagy talán annál picit több de nem a vészes kategória.


Anyukák, nektek ez normálisnak tűnik? Szoptatok még ugyan, de fogalmam sincs hogy ennyi ideje fennálló menstruáció rendben van-e vagy érdemes orvost felkeresni?

Olvastam hogy lehet össze vissza a dolog, de májustól augusztusig teljesen átlagos, normál vérzésem volt, most pedig már lassan 3 hete vérzek..? Tudnátok tanácsot adni?


Köszönöm!



2022. szept. 6. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális ennyi ideig vérezni akkor se, ha szoptatsz. Menj el nőgyógyászhoz.
2022. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ez soha nem számítana normálisnak. Menj dokihoz mielőbb.
2022. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lenne normális?Menj orvoshoz.
2022. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem

Nem normális

2022. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem hogy annak számít e, mert a háziorvost azért megkérdeztem, és ő azt mondta, mivel szoptatok ezért lehet ilyen össze vissza, de én sem érzem hogy ez jó lenne így.

Köszönöm a válaszokat, inkább akkor megnézetem magam nőgyógyásszal :)

2022. szept. 6. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát ebben nem a házidoki az illetékes.

Ha május óta rendszeres volt, kétlem, hogy ez normális dolog.

2022. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sok vagy kevés vérzés pl elég a tisztasági?
2022. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!