Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldottátok meg iskolás...

Hogy oldottátok meg iskolás gyerekkel a nyári szünetet?

Figyelt kérdés
2022. szept. 11. 09:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Mennyi szabadságotok van, és mennyi maradt a nyárra és az utolsó 3 hónapra évvégéig?
2022. szept. 11. 09:30
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Úgy, hogy munkanélküli vagyok mert máskülönben az egész gyerek dolgot nem tudnánk megoldani
2022. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

36 napom van, ami alapvetően nem kevés, de negyedévente ki kell venni időarányosan és decemberre nem hagyhatunk 5 napnál többet. Így január-márciusban tök fölöslegesen itthon ülök 9 napot, míg a szünetekre nyilván nem elég sem a nyárira, sem a télire (azzal a 9 nappal sem lenne elég, de sokat számítana).

Nyáron 3x1 hetet tudtam kivenni, a többi tábor, nagyszülő, kínlódás volt. (A férjemnek kevesebb szabadsága van, ő csak 2x1 hetet vett ki nyáron, de azt egyszerre vettük ki, amikor nyaraltunk, így ketten együtt is csak 3 hetet tudtunk megoldani.)

2022. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Kb. 2 hét szabi apjukkal, 2 hét velem (elváltunk), 1-1 hét a nagyszülőpárosok, 2-3 hét tábor. De olyan is volt, hogy homeoffice-ban voltam és itthon nyomogattak, aztán 5 után mentünk valami strandra vagy parkba. Szerintem azt élvezték a legjobban :)
2022. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Táborokban és nagyszülőknél volt. Idén már itthon hagytam egyedül, de most már 5-be ment.
2022. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

2x1 hét szabi velem, 1 hét apával, 1 hét együtt.

Azon kívűl táborok, és bébiszitter.

Nagyi van kettő is, de egyik sem óhajt az unokával lenni.

2022. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Foleg hogy elveszik az oszi szünetet es ket het lesz egybe a tèli. Agyrem az egesz.😬
2022. szept. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!