Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme azoknak a kérdésekn...

Mi értelme azoknak a kérdéseknek amik nevekről kérnek véleményt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sok olyan kérdés van amiben nevekről kérdeznek véleményt és én valahogy nem látom értelmét ezeknek a kérdéseknek.

Van, hogy 6-7 nevet kérdeznek amik eléggé megosztóak, direkt vitaindító neveket választ ki ami vagy trollkodás vagy a szülő direkt olyat akar amivel tönkre teszi a gyereket és ha nem tetsző véleményeket kap akkor meg kioszt mindenkit..?

Általában olyan 10+ ember reagál rá és megosztóak a vélemények, viszont nincs olyan név ami mindenkinek tetszene.

Van amikor olyan vélemények jönnek, hogy "ez szerintem ronda" "mind ronda tucatnév"...ilyenkor mi értelme a kérdésnek, ha van egy név amit a szülők ki néztek még ha tucatnév is illetve egyesek szerint ronda, tucatnév akkor felesleges mások véleményét kérni nem?

Úgyis remélhetőleg meg van a kiválasztott név ha csak nem a gyakorin akarják megszavaztatni.

Meg olyan kérdések is vannak mint melyik szebb név Ágnes vagy Judit?...ilyenkor nem értem mi értelme van, 10ből 4 embernek tetszik az Ágnes, 6nak a Judit, ez tényleg segíetni fogja a kérdezőt ha épp bizonytalan eldönteni vagy ha véleményekre is kíváncsi, mit mutat ez neki?

Számomra van 1 kedvenc nevem ami valaki szerint lehet kutyanév (több kérdésben láttam ezt az egy bizonyos választ, szerintem ez kezd irritáló lenni, mert sose hallotam még kutyát hogy így hívnák pedig több kutyanevet hallotam de azok általában bodri, zsemle, foltos...) és többen válaszoltak normálisan, hogy tetszik nekik és számomra mindig kedvenc marad, adnám is ha lenne de most néhány negatív vélemény nem fogja elvenni a kedvem tőle és nem kérdezek róla mert valahogy már kiismertem az itteni véleményeket és tudom mik fognak érkezni...az más ha olyan lenne a név mint Kandida vagy Medox.

Szóval miért van mostanában ennyi név véleményes kérdés? Volt egy időben 1 troll azt tudom de úgy általában őt leszámítva.

Nem igazán értem, mi értelme. Meg sokszor mondják hogy ne baba név legyen, mert mi van ha orvos vagy ügyvéd lesz a gyerek...ilyenkor néha nem értem csak ez a 2 féle végzettsége lehet a gyermeknek más egyéb nem? Meg mi baba név?

Számtalan nevet láttam már amire rámondták hogy ez nagyon kisbaba név ami kisbaba korban még cuki de felnőttként nem, viszont ismertem több ilyen kisaba nevű felnőttet, sose volt vele gondja...ezt a fogalmat is itt a gyakorin hallottam először.



2022. szept. 21. 03:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Plusz több lány név kérdésnél szoktam látni hogy odaírja hogy ez kutyanév...még tökre normális nevekre is. Direkt csinálja vagy tényleg így gondolja? ÉS ha kutyanév akkor mi van? 10-ből max 2 nevezheti így kutyáját de nem hinném hogy gond lenne, mert ezek női nevek, kutyanevek teljesen más ktageóriások szoktak lenni. Egy ember írogatja ezt vagy tényleg néhány női név kutya név is egyben? Csak mert több névnél láttam és nem értem, persze általában tökre pirosra van pontozva.
2022. szept. 21. 03:35
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk nekem az furább, mikor a kutyának emberi nevet adnak. Nekem a Léna név tetszik, arról is azt olvastam itt, hogy kutyanév. Fura, egy kutyát sem hallottam még akit így hívnak, nem is illik egy kutyához sem ez a név. Egy kutya legyen moris, buksi vagy valami egyedi nevű, ne ember nevű
2022. szept. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én láttam olyat ahol egyhangúan negatív volt az összes válasz, hogy katasztrófa volt az aktuális név a kérdésben. 🤣 De tényleg kegyetlen rossz is volt.
2022. szept. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-melyik volt az ha még emlékszel ra? :D elég a név is
2022. szept. 21. 06:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem találom most, túl sok választ írtam azóta. 🥲 De meglepődtem, hogy amíg figyeltem a többi választ, addig senki nem írt olyat, hogy nem olyan rossz, bármi. Pedig 2 oldal már volt. Ha meg találom közben, el küldöm.
2022. szept. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Anno egy kérdésnél írta az egyik kommentelo, hogy ha unatkozik, akkor kiir egy ilyen kérdést.

Értelme semmi. Az ízlés egyéni dolog. Van akinek ez tetszik, van akinek az.

2022. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Annak semmi, amikor megkérdezik, hogy az Anna vagy a Zsófi szebb-e. Meg hogy jó-e az Eufrozina, ritka név, így tutira le fogják szavazni, felesleges érdeklődni.

Én annó 10 éve megkérdeztem valahol, hogy a Leó Szilárd név zavaróan emlékeztet-e Szilárd Leóra, és adhatom-e így, vagy közröhej. Most ismerve az itteni színvonalat, nyilván le leszek pontozva a sárga földig, hogy hogy tehettem ezt szerencsétlen párával, de akkor pozitív válaszokat kaptam leginkább, és a gyerek boldogan elvan vele.

2022. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hosszúhajú ***** válasza:
57%
szerintem jó ötlet, mert a szülő előre fel tudja mérni hogy mondjuk annak ellenére hogy imádja azokat a neveket az ikreinek hogy hakim és hürrem, itt előre megtapasztalja hogy ki fogják röhögni, így el tud gondolkodni, amúgy meg érdekes megnézni kinek mi tetszik, az ember az életbe nem kérdezgeti hogy tetszik a nevem? de itt megnézheted és hát kit ne érdekelné.
2022. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl. szeretem unalmamban olvasgatni ezeket a kérdéseket és szívesen megosztom a véleményemet is. Nincs gond ezekkel a kérdésekkel, ez az oldal pont erre való. Nem kell, hogy reprezentatív legyen az eredmény, ez nem kutatómunka csak egy kis szórakoztató unaloműző. A szülők meg kattognak, hogy mi legyen a gyerkőc neve és gondolom mindenkivel erről beszélnének legszívesebben. Elvégre a névválasztás egy hatalmas dilemma. Tök jó, ha pár embertől kapnak plusz tanácsot. A trollok is csak unatkoznak, azért vannak itt. Az, hogy valaki kutyanévnek titulál egy nevet azzal nem kell foglalkozni. Akármilyen neve lehet egy kutyának, én pl. Noéminek neveztem el az egyik kutyámat, mert az a név tetszett éppen, de ettől az még nem lett kutyanév csak az én kutyám neve 😀
2022. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!