Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Huszár vezetéknévhez melyik a...

Huszár vezetéknévhez melyik a legszebb név?

Figyelt kérdés
Gergely, Zalán, Lénárd
2022. szept. 27. 14:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És ha mindkettőt adnátok? Gergely Lénárd
2022. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztunk, de akkor meg a Lénárd Gergely jobban hangzana szerintem. Csak akkor meg úgyis mindenki az első nevét használná. Nekem is van második nevem, de sosem használok. Tetszik, csak már megszoktam az elsőt.
2022. szept. 27. 21:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanot, akik a második keresztnevüket használják. Legalább választhat, hogy neki melyik tetszik jobban. Mondjuk az adminisztrációt kicsit nehezíti, hogy minden hivatalos helyen mindkét nevét meg kell majd adni.
2022. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelműen Gergely, azzal a legszebb.

Zalánnal kimondva nekem nagyon rossz, valahogy akadozó, a Lénárd meg so-so, valahogy nem cseng össze.

2022. szept. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gergely szerintem is.
2022. szept. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!