Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek ritka, különleges,...

Akinek ritka, különleges, divatos, stb. keresztneve van, megköszönte a szüleinek a névválasztást?

Figyelt kérdés
Ha van kedved, be is írhatja. De csak akkor, ha nem lesz harag, elnézést kérek előre is.

2022. okt. 3. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert nem tetszik.
Nem, mert tetszik.
Igen, mert tetszik.
Nem, igaz, nem is tetszik.
21 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

"Ritka, különleges, divatos"


A ritka és a divatos eléggé üti egymást. Nem te vagy véletlenül Imre és Mariann anyukája, aki mindenkit fikáz itt, aki nem Jánosnak nevezi gyereket? (Mert szerinted egy név vagy cigányos, vagy különcködő)

2022. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem átlagos nevem van, de a gyerek megköszönte, hogy nem Erzsébet lett, mint az útvégi cigányaszony.
2022. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Mi az, hogy megköszönte, mert nem tetszik? Ha meg is köszöni annak ellenére, hogy nem tetszik, azt nem azért teszi, mert nem tetszik...

Na mindegy, nekem anyám igyekezett ritka és különleges nevet választani, ami nekem annyira nem tetszett, hogy meg is változtattam.

2022. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Miért kellett volna megköszönnöm?! Utálom a nevem, velem jól kicsesztek...

Benigna.

2022. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, változtasd meg, én is azt tettem. Mondjuk én azért mert az eredeti nevem gyakori volt.
2022. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Én Julietta vagyok, nekem tetszik.
2022. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"megköszönni", ha nem tetszik, így értettem. Szoktak itt kérdezni, hogy ilyen-olyan név hogy tetszik? Volt, aki írta, hogy büntetés lenne vagy ilyesmi. Innen jutott az eszembe a kérdés.


1# pl. a Kende még mindig ritka, de divatos, mert többen választják már egy ideje.

2022. okt. 3. 20:59
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

4


Kár, hogy a Benigna nevet csak pár éve engedélyezték :)

De szép próbálkozás volt.

2022. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van Amarilla ismerősöm, ő szereti nevét. Az elég ritka. Gertrúd is van ő is szereti a nevét az se túl gyakori. Xénia is van ő is szereti. Nem ismerek olyat, akinek ritka neve van és nem szereti.
2022. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem nagyon ritka a nevem és utálom, felvettem második keresztnevet..
2022. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!