Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Különleges, de magyaros...

Különleges, de magyaros hangzású, külföldön is viselhető és nem túl gyakori leány neveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Külföldön is viselhetőnél ilyenre gondoltam:

Luca nem jó, mert Angliában fiúnak hinnék

Hanga nem jó, mert kiejtve hanger, azaz fogasnak értenék

stb.

Nagyon köszi



2012. nov. 10. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Johanna, Olívia, Anett, Magdaléna
2012. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Abigél, Evelin, Eliza
2012. nov. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Rebeka, Hanna, Bella, Míra, Kíra, Elizabet, Márta, Liza, Anna, Szófia, Karola, Marina, Stella, Barbara, Nikolett, Nikol, Flóra, Abigél, Vera, Veronika, Laura, Lora, Lina, Helen, Korinna, Júlia, Patrícia, Debóra, Fanni, Franciska, Dorina, Teodóra, Gabriella, Rea, Lea, Melinda, Dalma, Gvendolin, Georgina, Sarolt, Lilla, Penelopé, Rozina, Amanda, Donatella, Cecília, Edit, Delinke, Evelin, Zille, Tamara, Tánya, Tatjána, Natasa, Kitti, Miranda, Minerva
2012. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szofia, Elizabet,Emma, Vanessza,Helen
2012. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Enid. Jelentése: élet, lélek
2012. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Villő

Magyarországon így ahogy írjuk, külföldön pedig Villoe-ként. Szerintem gyönyörű név.

2012. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek között sajnos nem találtam meg az igazit, úgyhogy várok még további ötleteket.
2012. nov. 11. 19:47
 8/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem olvastam végig az elöttem szólok neveit, ezért bocsánat ha lesz benne hasonlóság.

Marina, Imelda, Mirella, Stella, Adél, Cinnia, Donna, Hermina, Gerda, Evelin, Indira, Ivola, Nina, Pálma, Margaréta, Gréta, Lídia, Paula

2012. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Alíz, Eliza, Aletta, Dorina, Evelin, Vivien, Karolin(a),Teodóra
2012. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Dalma, Rubin, Nola, Frida :)
2012. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!