Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyöngyi vagy Györgyi szebb?

Gyöngyi vagy Györgyi szebb?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyi

Nekem a György miatt nem tetszik a másik, csúfolható

2022. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Egyik sem. De ha neked ezek tetszenek, akkor add azt. Amugy ha nem tudsz valasztani, pofonegyszeru a megoldas: add mindkettot. En tuti igy oldanam meg.
2022. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyi vagy Gyöngyvirág
2022. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik névvel sincs gondom, csak van egy ismerősöm akit Györgyinek hívnak és folyamatosan mindenki Gyöngyinek hívja, amitől falra mászik :D Szóval én inkább emiatt a tapasztalatom miatt adnám neki a Gyöngyi nevet.. :)
2022. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyű összekeverni őket. Ha nem jól érti az ember, már el is bizonytalanodik. A Györgyi csúnya, a Gyöngyi elmegy. Most lett új munkahelyem, az egyik félig home-office-ban dolgozó kollégámmal ma találkoztam először, és hiába mutatkozott be, teljesen belezavarodtam, hogy most melyik. Aztán mikor hallottam, hogy a másik kollégám viccből "Dzsordzsi"-nak hívta, akkor már leesett.
2022. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a Gyöngyvér tetszik ha már ezek él a neveknél vagyunk, ebből a kettőből pedig a Gyöngyi.
2022. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a Gyöngyi. A Györgyi nekem nem tetszik. Ha már a György nôi változatát szeretném adni, a Georginát választanám.

Amúgy volt Györgyi nevû osztálytársam, nem csúfolta senki.

2022. okt. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A Györgyi különlegesebb.
2022. okt. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Gyöngyi.

De ezeket a neveket csak magyarok tudják kiejteni. Én biztos adnék neki másodiknak egy “nemzetközi” nevet. Nem kell ahhoz külföldre költözni, hogy egy munkahelyen problémája legyen belőle

2022. okt. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Anyám Györgyi, pótanyám Gyöngyi, apámnak meg fura az ízlése, de állítja, hogy sosem volt Gyöngyvér nevű csaja :))))))

Nehéz elvonatkoztatnom, de nekem a Györgyi jobban tetszik, a Gyöngyi nekem túl puha, és óvónénis hatást kelt. A Györgyi ugyan karcosabb, de vagányabb név szerintem. De igazából anyáim személyiségét párosítom velük önkéntelenül...... :)

2022. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!