Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a szebb felállás? Ha a...

Melyik a szebb felállás? Ha a lány vagy ha a fiú születik előbb meg először fiú-lány testvérpárnál?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 12:43
A kérdező szavazást indított:
Szebb, ha először lány születik, utána fiú.
Szebb, ha először a fiú születik, utána a lány.
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
szebb?????
2022. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Hány éves vagy 9?


Örülni kell neki, ha egyáltalán születik, ha egészséges, az meg aztán igazi mázli ha valakinek összejön az hogy fia és lánya is legyen, az had legyen már tök mind1 melyik születik hamarabb...

2022. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Te jó ég...????


hogy kerül elő egyáltalán a "szebb" jelző itt...???


Kinek akarsz megfelelni?

Úgyse tudod befolyásolni, miért akarod előre elsiratni, hogy esetleg neked "csúnyább" felállás lesz?


Szánalom...

2022. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Ekkora ostobaságot!
2022. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Szebb ???

🙄🙄🙄🙄🙄🙄

2022. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Tudod mi a szep ?


Ha valakinek szuletik egy egeszseges gyereke !!


Jelentve a kerdes.

2022. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Én örülök ha egyátalán egészséges lesz.
2022. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha úgy nèzzük, mindig szerettem volna hogy legyen egy bátyám, ìgy arra szavaztam, hogy az a "szebb", ha a fiú születik hamarabb.
2022. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem számít. Olyat hallottam már hogy egyesek azért akarnak előbb fiút mert az megvédi a lányt (na vagy nem fogja, mert nem bébiszittelés érdekli, hanem a fiú haverjai, illetve ismerek olyat akit molesztált a bátyja). Egyesek azért akarnak lányt előbb mert anyáskodik és kb. rá lehet bízni a kisebbet, amíg anyuka nem ér rá (ezt mondanom se kell, hogy egyrészt nem fair a nagyobbal szemben, másrészt veszélyes is...)

A neveléstől, gyerekek személyiségétől függ milyen viszonyban lesznek egymással. Szülői szempontból nem tudom értelmezni a kérdést.

2022. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen mindegy.

Nem jobb…. nem rosszabb egyik sem.



Mi ebben a szèp?

2022. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!