Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekmentő inkubátor hogyan...

Gyermekmentő inkubátor hogyan lehet anonim, ha...?

Figyelt kérdés

Senki se veszi észre a kismama környezetében, hogy a kismamának pocakja van? Hogy eltűnt a pocakja mert megszűlt?

A védőnő és háziorvosa nem látogatja? Nem tesznek fel neki kérdéseket, hogy hova lett a baba?


2022. okt. 12. 05:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha valaki inkubátorba teszi a gyerekét,az védőnőhöz,meg dokihoz megy?
2022. okt. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, vagy 30 évvel ezelőtt egy tizenéves lány megölte az újszülött babáját. Egy rádió műsorban az ügyvédje beszélt az esetről, aki elsirta magát. Tudod miert? Mert a kislány a nagyanyjaval élt, aki nem vette észre a terhesseget. A szülés napján mentőt hívtak hozzá, mert olyan gorcsei voltak és az ORVOS aki MEGVIZSGÁLTA, azt mondta, biztos vesekő, azért görcsöl... Nem mindig veszik észre az emberek a terhesseget. Eltitkolt terhessegnel pedig nem is AKARJÁK.
2022. okt. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon valószínű, hogy az esetek nagy részében nem is az anya teszi a babát az inkubátorba. Hacsak nem a szomszéd utcában lakik, életszerűtlen, hogy pár órával a szülés után tömegközlekedéssel elutazik a kórházba az újszülött csecsemőjével. Sokak szerint ilyenkor valaki más viszi el a babát, jellemzően a prostituált anya futtatója, vagy más hasonló történet lehet.

Szomorú dolgok ezek.

2022. okt. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Altalaban gondozatlan a terhesseg, ha inkubatorba teszik a csecsemot.

Mi a lanyom par honapos koraban àtenetileg kulfoldre koltoztunk. Nem jeleztuk az orvosnak, vedononek.

Tudod ki keresett? Senki. En hivtam a vedonot az 1 eves statusz miatt, azt sem tudta, ki vagyok.

2022. okt. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Szülés után pár órával már simán tud az ember akár tömegközlekedni is... Komplikációmentes hüvelyi szülés után hihetetlen gyorsan regenerálódik a szervezet. Szóval maga az anya rakhatja oda.
2022. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az jutott eszembe, hogy hogyan szülnek ezek a nők, akinek a kisbabáját megtalálják.

Otthon a sufniban? Egyedül? Ki viszi el a babát? Stb.

Fe végül jó hogy oda kerul a pici, nem a pottyantósba ❤️

2022. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehetetlen egyedül szülni.


Ott van az amstetten-i rém lánya, aki a pincében valami 7 vagy 8 gyereket szült szerencsétlenen az elmebeteg apjának, úgy, hogy 18 évesen zárta be, amikor még fogalma sem lehetett semmiről, milyen egy szülés.

2022. okt. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hezitálás is opció… hazaviszi aztán mégis lemond róla.

Mit gondol a környezet…? Pl. hogy halva született. Nem valószínű, hogy feszegetik a témát. Esetleg az anya is ezt mondja ha mégis.

Ha egyáltalán észreveszik. Én már 8 hónapos voltam amikor olyan aki minden nap látott nagyon félve rákérdezett. Bankban is egy órát ültem (ismerős ügyintézők) amikor rákérdeztek, hogy mennyi van még hátra? Mondtam, hogy minden perces vagyok. Akkor nagyon meglepődtek mert kicsi volt a hasam, de már nyár volt, úgyhogy látszott. 2 nap múlva jött is. Ha télen szülök simán eltakarom az egészet egy kabáttal és soha senki észre sem veszi. 4 kilót híztam slussz.

A terhesség pedig lehet gondozatlan, de ha mégis gondozott akkor max szól a védőnőnek, hogy lemondott róla vagy szintén, hogy halva született. Nincs hova feszegetni tovább, egy környezettanulmány úgyis megmutatja, hogy várják e azt a gyereket vagy sem.

2022. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Tegnap épp ezen agyaltam...
2022. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki inkubatorba teszi a babat, az nem jar terhesgondozasra meg vedonohoz 🤦🏻‍♀️ Gondolkozz mar kicsit. Ezek titokban tartott terhessegek.

Kozlekedni meg teljesen jol lehet szules utan, ha nincs komplikacio.

Es azert nem olyan sok ilyen van, evi 1-2 eset.

2022. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!