Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható az interne...

Mennyire megbízható az interneten rendelt, anonim DNS teszt?

Figyelt kérdés
Hogy lehetséges szerintetek, hogy ha hivatalosan akarod megcsináltatni, mert perben akarod felhasználni, 200 ezren felül van a költsége, interneten megrendeled, és 30 ezerből megúszod. Meg lehet bízni ezeknek a teszteknek az eredményében?

2014. jan. 27. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Tapasztalatom nincs, de bennem is felmerült, hogy hasra-ütéssel döntik el a választ.
2014. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, de sztem egyszerűen nem érdekük, hogy "hasraüssenek", hogy mi lesz az eredmény. Méghozzá azért, mert ők szolgáltatók. Ha elszúrják a tesztet/teszteket és ezek kiderülnek többnyire, akkor senki sem bízik meg bennük, senki sem csináltatja meg velük a tesztet, tehát tönkremennek.
2014. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze én is értem, hogy hogy azaz érdekük, hogy minél többen velük végeztessék el a tesztet, de pont ez a lényeg, egy anonim tesztnél, ahol nem őriznek adatot, nem használhatod fel semmire, semmi felelősséget nem vállal a mintáért, hogy bízhat meg bennük az ember, lehet, hogy el sem végzik a vizsgálatot. Vagy csak én vagyok túl bizalmatlan?
2014. jan. 28. 16:53
 4/5 anonim válasza:
linkelsz pár ilyen oldalt? Valószínűsítem, hogy ezeknek van székhelyük is ahova el is mehetsz konzultálni csak ha akarod akkor anonim módon is lerendezheted.
2014. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megpróbálom újraéleszteni a topicot...

Nekem is vannak kétségeim. Nem teljesen anonim, fel kell tüntetni az életkorokat, mivel az analízishez szükséges. Ebből azért kikövetkeztethető, hogy később be akarsz-e keményíteni, vagy csak megnyugvás céljából kéred. Utóbbi esetben nem valószínű, h megismétled.

Nem arra gondolok, h az egész cég erre épít, de akár az alkalmazott, aki átveszi tőled, elcsábulhat.

Nekem a múlt feltárása lett volna a célom, nem mondtam volna el a gyereknek sem az eredményt, sem a kétségeimet.

De meggyőződésem, h nem tőlem van, ehhez képest kaptam egy 99.99%-os eredményt...

Úgyhogy érdekelne, h volt-e olyan tapasztalat, h egy megismételt teszt mást hozott ki?

2021. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!