Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mely neveket adnátok ezek...

Mely neveket adnátok ezek közül? Illetve melyik mellett/ellen mi szól?

Figyelt kérdés
Eszter, Virág, Beáta, Boglárka, Petra, Vivien

2022. okt. 18. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszter, Petra a két név amit talán adnék is. Mellettük az szól, hogy viszonylag tetszenek.

A többivel sincs bajom, de nem adnám, mert nem tetszenek, viszont vállalható nevek.

2022. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszter - Szép hangzású, komoly, jó választás bár én nem adnám mert volt egy cigány osztálytársam akit így hívtak.


Virág - Nem rossz, bár gyereknek szebb, felnőttnek furcsa. Ha adnám max.2.névnek, de ellene szól, hogy túlságosan közszó, túl gyakran használják pl.letaposzam a virágot,kapáld meg a virágot, elültettük a virágokat. Szóval inkább konkrét virágnévre szavazok, amit ritkábban használunk, pl.Boglárka,Jázmin atb.


Beáta - Nekem nagyon nem tetszik, szerint a legcsúnyább női nevek egyike. Én biztosan nem adnám.


Boglárka- mostanában ritkább, a 15-20 éves korosztályban elég gyakori. A Bogi becézés nem tetszik annyira, de azért adható név.


Petra- Nekem kemény,csúnya hangzása van. Becézése sincs. Nem adnám.


Vivien- már eléggé kiment a divatból, de azért bőven adható kategória.

2022. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vezetéknévhez érdemes igazítani. Ha alliterál, az nagyon szép.
2022. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik megszokott, normális, szép név. Persze kinek mi tetszik. Azt válaszd amelyik valamiért jonnan tetszik, vagy jobban hangzik a vezetenevvel.
2022. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül az Esztert vagy a Petrát adnám, a többi nem annyira tetszik, de vállalható nevek.
2022. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szerintem mindegyik teljesen vállalható, egyik mellett sem tudok kifejezetten ellenérvet, max hogy nekem nem tetszik. Ezek közül én az Esztert választanám. Szép, nemzetközi, kislánynak és felnőtt nőnek is egyaránt megfelelő név.
2022. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Eszter: kedvenc nevem!

Vivien: szép, kedves hangzása van, becézve is jó

Beáta: öreges

Petra: proli hangzása van

Virág: Gáspár Virágtól valahogy nem tudok elvonatkoztatni, de nekem a hangzása is túl kemény

Boglárka: egész jó

2022. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből maximum a Vivient adnám, még ami viszonylag tetszik, az a Virág, de ebben a formában nem adnám.

Mindegyik normális, vállalható név, a többit azért nem adnám, mert egyéni okokból nem tetszenek.

2022. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eszter, Virág, Beáta, Boglárka
2022. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!